Повернутися на сторінку

Коментарів: 6

 1. 2018-03-18 в 20:29:58 | Людоїдоїд

  Нарешті оповідання, де і фантастика і симбіоз і логіка.

  Цікава варіація на тему "Ворог мій". Дещо затягнутий початок, проте загальне враження приємне

 2. Оце Ви мене, авторе, під кінець розвеселили! Правильно - чоловіка треба спершу нагодувати, а потім одразу до справи!gringringrin Загалом, мені сподобалось, що є чітка ідея симбіозу і жвава історія. Але тій трояндовій дівці, я б все ж не довіряла wink

 3. 2018-03-26 в 15:51:39 | Зіркохід

  Читається важкувато, та й після "Ідеальної команди" Б. Шоу ключова ідея твору виглядає як мінімум вторинною. Але як варіація на тему - чом би й ні, цікаво.

  Удачі на конкурсі!

 4. 2018-03-26 в 19:08:24 | Тетяна

  Початок не сподобався - забагато технічних описів та крові. Закінчення вдале. З гумором. Взагалі - непогана спроба.

  Успіхів на конкурсі!

  Тетяна

 5. Читав. Багато думав. smirk

  Віддаю належне фантазії автора! Непогане гумористичне фентезі, яке намагається прикидатися бойовою космічною фантастикою. Чому вона ненаукова, я думаю, пояснювати не потрібно, бо це дуже довго, та й не для того воно писалося, правда? wink

  Але що ми маємо крім гумору? У основі зовсім простенька ідейка, про симбіоз тварин і рослин (та відповідно про цивілізації на тваринній і рослинній основі) без претензій на глобальні проблеми.

  Простенький і наче не зовсім довершений сюжетик, який трохи зненацька починається, робить кілька різких поворотів, і так само зненацька обривається.

  Мову можна було б назвати непоганою (особливо у досить живих діалогах, аби тільки Синклер так часто не матюкався в тему і не дуже), але місцями ну аж занадто довгі абзаци, і довгі "лекційні" монологи.

  Взагалі часто складається враження, що автор у описах просто таки потопає у зайвих деталях, які нічого не додають до суті твору. І під кінець ще й вивалюється з фокалу Синклера, наше ми бачимо події не його очима, а через якийсь мега-рентген, що просвічує час і простір.

  Якщо скласти специфічний гумор ГГ і не дуже потрібні, але дуже "спецеффектні" побоїща, то виходить щось схоже на американський бойовик категорії В - з усіма відповідними плюсами і мінусами.

  Ну і наостанок... Авторе! Троянди ДВОСТАТЕВІ квіти!!! snake Ну як? Ну як ГГ визначив стать рослини, у якої нема ні первинних, ані вторинних статевих ознак?! gulp Я вже не кажу про те, що ні тільки визначив red face

  Але твір пару раз заставив мене щиро посміхнутися. А це теж вже немало grin

  Бажаю успіхів у подальшій творчості! cool smirk

 6. 2018-03-31 в 12:27:06 | Поміркований критик

  Оповідання динамічне, але щось тут не стикується:

  На тих планетах здебільшого жили вегетаріанці та вегани, що їли рослини, аби не їсти тварин. Вони чомусь були певні, що фауна жива, а флора – ніби й ні. Чому? Бо рослина не кричить і не стогне? Не плаче, не б’ється в агонії? Не відчуває болю? А що, як рослини спілкуються інакше, ніж ви? Що, як ви просто бачите їхньої агонії? Не чуєте благань про пощаду? Ми винищили мільярди людей на тисячах планет. Це – помста за довгі роки геноциду флори, за ваше пожирання рослин! Адже людина – всеїдна істота! Ви могли б їсти фауну і вживати винятково фрукти для вітамінного балансу в організмі.

  Справа в тому, що фауна ж теж їсть флору. І навіть, я підозрюю, що якщо перейти на на схему рослини - тварини - людина, то рослин для цього буде використано більше ніж для ланцюга рослини - люнина.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)