Повернутися на сторінку

Коментарів: 7

 1. Зрештою, навіть в стаді овець знайдеться особина, яка зрозуміє, що якщо траву не поливати, а тільки їсти, то вона закінчиться і вимре все стадо.

  Цікава метафора, але викликає питання: як вівці поливають траву? (Гусари, мовчати!)

  Далі вони ще з півгодини обговорювали новий суп, яким вони харчувались доки подорожували. Потім розійшлися по своїм справам: Том – у душ, а Ентоні – до керма управління. Звідки в супі беруться макарони, якщо він складався з самого порошку, цього Блер зрозуміти не міг.

  Можливо, варто змунити порядок речень, бо "суп - душ - знову суп" намалювали в моїй уяві макарони в душі.

  Якісь недружні марсіани. Якщо вони такі розумні, могли б спочатку по-доброму пояснити, як їм погано від людської присутності.

  Ну і кілька занудних питань:

  - що за вогнепальна зброя була у Тома? Це не міг бути табельний пістолет його батька, бо табельні пістолети при виході на пенсію здають.

  - чому так легко піддалася істериці Емілі? Марсіанин же затуманив мозок тільки Тому?

  - до чого тут "Шум"?

 2. 2013-09-30 в 15:42:09 | Зіркохід

  Прочитав із цікавістю. Особливо не вразило, та й фантприпущення неоригінальне, але Автор незле вибудував критичну ситуацію на кораблі, тобто вийшло атмосферно. Щодо виконання - не дуже вправно. Взагалі підозрюю, що Автор, мабуть, ще не набив руку в написанні оповідань, тому чесатиму не сильно, але по суті. Отже:

  По-перше, почистити твір від русизмів. Вони нут такі явні, що Рута Плей їх ніяк не обійде.

  По-друге, ретельніше будуйте фрази. Вдумайтеся в пасажі:

  - сарказм так і ліз із Тома, який скривився в кривій посмішці.

  - З вух текла кров і обігрівала долоні.

  - Том крутився в конвульсіях і т. д.

  По-третє, треба б серйозніше підходити до моделювання світу твору. Наприклад: навіщо лазерні пістолети на мирному КК, що летить до безживного Марса? Йдучи по гриби, Ви ж не берете з собою про всяк випадок бензопилу. Там-таки: карцер! Для кого? Там що, команда зі злочинців, як колись набирали на англійські кораблі? Далі, у Вас літають до Марса на ракетах (!) з кермом управління (!) Про перше в майбутньому я мовчу, щодо другого - мався на увазі руль від автомобіля чи штурвал від вітрильника cool smile?

  Нарешті, приманім-но сюди Дока, а то в мене виник сумнів (може, помиляюся, та все-таки), що з дірки в лобі може натекти калюжа крові.

  Ось такі-от зауваги. Успіху на конкурсі!

 3. Нарешті, приманім-но сюди Дока, а то в мене виник сумнів (може, помиляюся, та все-таки), що з дірки в лобі може натекти калюжа крові.

  Ну, приманили. Вже тут. Хоч я й не паталогоанатом, але нормальна фізіологія з цього приводу каже: кількість крові залежатиме від того, куди ввійшла куля, чи вийде навиліт. Якщо наскрізьного поранення немає, значна частина крові вийде в лакуни мозку (ще гратиме роль, які судини зачепило). В загальному, крові може бути досить багато.

  Ще вчора придивлявся, як краще пошпетити автора. Не встиг. Зіркохід випередив, і додати до його коментаря майже нічого не можу. Втім: авторе, більше уваги матсчастині - а то у Вас за добу встигли злітати на Марс і назад. Ото швидкість!wink

  По динаміці - непогано. Й читається легко.

  Успіху на конкурсі і в подальшій творчості!

 4. Зрештою, навіть в стаді овець знайдеться особина, яка зрозуміє, що якщо траву не поливати, а тільки їсти, то вона закінчиться і вимре все стадо

  Ще додам, про біологічне: на жаль, поїдять вівці все підряд, над наслідками не задумуючись, і стадо таки вимре.

 5. 2013-09-30 в 21:33:26 | Зіркохід
  Ще додам, про біологічне: на жаль, поїдять вівці все підряд, над наслідками не задумуючись, і стадо таки вимре.

  Ну чому ж, вони її поливають. Беруть... А, там вище наказано мовчати...big surprise

 6. Оповідку поки що не читав. за шкідлиою звичкою почав з кінця - з коментарів)щодо лазерних пістолетів на мирному кораблі -читав (чи чув)десь легенду, що напарник космонавта Леонова (який повинен був під час польоту вийти ву відкритий космос) мав пістолет - аби застрелити колегу у випадку коли щось піде "не так". а вони навіть до Марса і не збиралися

 7. 2013-10-04 в 13:20:30 | Аноним

  Дякую за коментарі)

  Емілі панікувала, тому що вона віруюча, вона боїться таких речей, як вбивство.

  Шум тут, як "шум в голові", як безлад і хаос, який твориться з людьми.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)