Штурм закінчився?

Штурм закінчився?

Вівторок, 10 листопада 2009 г.
Рубрика: Новини проекту
Проглядів: 1231
Підписатися на комментарі по RSS

Хай триває війна! Чи десь так.

Особисто мені дуже і дуже не подобається міжконкурсна летаргія. Отже пропоную на суд спільноти кілька думок щодо правил проведення конкурсу.

Отже, перше.

Часто-густо здається незрозумілим п.2.8. Правил, для чого він? Все одно кількість оповідань на конкурсі відповідає в середньому тридцяти, тобто одній групі.

В зв'язку з цим до розгляду вноситься пропозиція обмежити розміри однієї групи об'ємом від 15 до 22 оповідань. Якщо оповідань буде до 30 - одна група, 30-44 - дві рівних групи, 45 - три групи по 15 оповідань і так далі.

Це така перша думка.

Крім того, в коментах було здивування методою оцінювання оповідань. Так, у нас звичайна п'ятибальна система і роботи можна оцінювати як 5-4-3-2-1. Але пропонується надання заохочувального балу будь якій кількості оповідань. Отже, система матиме вигляд 10-8-6-4-2(+1). +1 можна надати довільной кількості неоцінених оповідань, окрім, зрозуміло, авторських.

Також пропонується варіант класичний п'ятибальний 5-4-3-2-1 з можливістю заохотити будь-яке місце з прорангованих. Ну, наприклад, не знаю кого на перше місце поставити, то голосую так 5-5-3-2-1, або перший ну дуже сподобався, тоді 6-4-3-2-1.

Тепер дещо технічне, так би мовити.

Текст оповідання, що надіслано на конкурс, залишається без змін на конкурсній сторінці до оголошення переможців, крім випадків передбачених п.5.3. Правил.

У випадках передбачених п. 5.4. Правил (За бажанням автора після закінчення конкурсу його робота може бути знята з сайту) текст оповідання на конкурсній сторінці замінюється на такий: "Оповідання видалено на прохання автора", а також закривається можливість викачування оповідання з конкурсної сторінки.

Отже, запрошую шановних авторів до обговорення. До речі, сторінка Правила відкрита для коментування.

Але в законодавчій діяльності у нас не демократія. І думка учасників, окрім співорганізаторів, буде мати право виключно дорадчого /сподіваюсь це не калька?/ голосу.

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>
]]>bobrdobr.rugoogle.rumemori.rumister-wong.rumoemesto.runews2.ruzakladki.yandex.ru]]>