Повернутися на сторінку

Коментарів: 7

 1. 2019-12-08 в 19:41:56 | Шпрота

  О, тут теж тема в соточку. Може, якісь речі, на кшталт настирного повтору про вісім років і дещо квапливого фіналу, мені й не зайшли, зате тема розкрита, проблема тілесності теж цікаво обіграна, еволюція є, написано цілком читабельно.

  Дякую авторові.

 2. 2019-12-08 в 21:53:07 | Ліхтар

  Взагалі блокування болю - це крута штука (якщо, звісно є сповіщеня про проблему, а втексті воно є), автор не переконав мене у зворотньому, але тема цікава для роздумів. А от сексуальне питання здалось мені притягнутим (якби ГГ не відчувала болю від процесу, то конфлікт було б вичерпано, а досягнути оргазму без партнера і без чіпа не так вже й складно). І знов не все зрозуміло з мотивацією. ГГ 3 роки ходила з хлопцем без сексу і усе було ок, потім терміново вирішила це виправити, а коли він поїхав, то виявилось, що він їй зовсім не потрібен (хоча саме він відкрив ГГ очі). І ще не зрозумів, чому батько ГГ лишив усе братові, а про дочку не подумав.

  Авторові успіху!

 3. Ранок. Опис робочого дня. ШТАМП.

  Насправді оповідання починається, тільки коли вони вдвох залишаються та намагаються потрахатись. Все до цього - нудний баласт.

  Оповідання ніби й дійсно в тему, але зроблене дуже прямолінійно, читачу так і кажуть, що він має зрозуміти. Месседж, хоч не новий, але актуальний, і шкода, що він так реалізован.

 4. Для мене все логічно. І опис ранку та робочого дня потрібен, щоб познайомити нас з можливостями чіпу полегшити та покращити життя.

  Думаю, за такими чіпами були б великі черги. Це ж геніальний пристрій, який дозволяє не нести відповідальність за якість свого життя. Будь-який біль буде заблоковано, і залишатиметься лише задоволення.

  Але чому герої не задумались, чому саме болить? Чому вони зациклені лише на результаті - отримати задоволення? Відсутність почуття болю- це одне, але ж це не виключає турботу про своє тіло.

 5. Нарешті, оповідання по темі, з цікавим сюжетом та ідеєю.

  Може і є дрібні прискіпування, але в цілому мені сподобалось.

  Успіхів автору!

 6. 2019-12-11 в 13:55:18 | Сторонній

  Дуже багато тексту як для такого простого сюжету. Ну дуууууже багато. Особливо непотрібним є все до того моменту, коли героїня дізнається, що її принц звалює до Канади.

  Але мова непогана, до теми автор поставився з повагою - це вагомі плюси. Ще не знаю, чи увійде в топ, але ймовірність є.

 7. 2019-12-14 в 20:50:44 | Рав Еліезер

  Блискуче оповідання.

  Символічно та іронійно, що прочитав його останнім. Справді усе на висоті — виписані персонажі, цілісний світ без упадань в абсурд, гарна мова, тема та її розуміння. Можливо, трохи слабший на тлі решти оповідання фінал, але поза ним (і парою одруків) — абсолютний лідер.

  Дуже дякую.

Повернутися на сторінку