Повернутися на сторінку

Коментарів: 4

 1. 2016-09-19 в 16:54:39 | Коментатор

  Нагадало Томаса Сальвадора, цикл оповідань про Марсуфа. Думаю, тут теж світить цикл про двох диваків. Принаймі, читається легко. Пишіть ще, цікаво які ще ідеї в рукаві автора.

 2. 2016-09-20 в 20:44:42 | Володимир

  Цікаво.

  Хоч і гидко, місцями...

  І ще незрозуміло, як можна було підхопити увесь виводок?

 3. 2016-09-20 в 21:17:19 | Старліт

  Нагадало багато чогоsmile Попри затертість сюжету, було цікаво, хоч місцями і гидко. Дівчат відразу поперджуюsmile Але дуже наївна космічна історія. Шукати назву хвороби з чужої планети у медичному довіднику? На кораблі є мінімальна аптечка від земних хвороб? Ну і теж питання - якось ви авторе перегнули з усім виводком. В них там не планета, а якийсь астероїдікsmile

 4. Чудове, авторе, оповідання, вже четверте, якому я віддам бали фіналістів smile .

  Все супер, було, щоправда, кілька моментів, що дивували. Не маю багато часу для всіх, але згадаю найпростіший: репліка щодо ймовірності отримати смердячий труп на кораблі. "Пиляти стільки світлових років з трупом на борту? Знаєш, який сморід ти розведеш?" - ось це.

  А щодо морозильних камер? - нє, не врятує ситуацію?.. tongue rolleye

  І другий момент: спроба діагностувати позаземну хворобу в Інтернеті чи щось там таке... смішний це момент! Якщо не Земля - то й хвороби тут будуть інші. Навіть, якщо умови схожі.

  Третій момент, дуже зацікавив: буря за графіком, потужна та систематична. Коли йдеться про таке явище природи, то треба було якось його науково обґрунтувати. Хоча це і не принципове бажання, але... було б цікавіше!

  Дякую за пуголовок з Фіксі-1 tongue wink, успіхів, авторе! Було цікаво.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)