Повернутися на сторінку

Коментарів: 17

 1. 2011-09-23 в 22:38:17 | Зіркохід

  Зауваження аналогічні до попереднього оповідання. Але до русизмів додається справжній чардаш із розділовими знаками та граматичними помилками. Зрозумійте, нарешті, шановний Авторе, що хороший сюжет потрібно ще й подати у відповідному виконанні. Ваш твір мало який редактор візьметься правити, бо Ви чомусь не зробили цього самі. Адже ж є у вас Рута Плай у Ворді? Текст аж пістрявіє червоним. Я б порадив добряче його вичитати, тоді й сприйматиметься він значно краще. Успіхів!

 2. confused Погано....

  Або не та в мене Рута, або не той в мне Плай, але Ворд якщо і підкреслював щось червоним то слова яких сам не знає. ТОді перевіряв за допомогою лінгво, і наче все було гаразд.....

 3. Нє, нуачо? Прикольно з комами. Гірлянди для речень smile

  Насправді, Зіркохід правий - їх з'являється вдосталь, де вони зовсім не потрібні. Натомість коми відсутні, де мали би бути. І помилки, описки, так... Я думала дотепер, що мене цим не проймеш. Вам, авторе, це вдалося. Мій моск взорван! shock Текст - просто якийсь суцільний сумбур, дуже непродуманий і кострубатий. Чесно, я ледь подужала, а це для мене неабищо.

  Автору слід уважніше поставитись до власного вторіння. І ще - хто ж вони були насправді, оті над звичайні піддослідні? Екстрасенси, телепати, окультисти, маги? rolleyes Бо то, все ж таки, не зовсім синоніми shut eye

  Цікаво, а чому в екстрасенсів, які до того ж телекінетики, імена героїв Кіплінга? grin

 4. Автору слід уважніше поставитись до власного вторіння.

  яка смішна одруківка трапилась! Але кажуть, що вони стаються недаремно. grin

  до творіння, звісно wink

 5. Яж нічого і не заперечую, хоча текст і перевірв. Неодноразово. hmmm Може підкажете де скачати бази/бібліотеки для Ворда чи Лінгво, бо ті версії які в мене є чомусь не рясніють червоним від помилок(преревірки граматики та орфографій увімкнені).

  Але дякую. Певно, повернуся до дому, вишпортаю старенький словничок з шухлядки, та перевірю усе ще раз. Що ж до довгих речень....винен

  Про сумбурність та кострубатість - не второпав. Можна більш розгорнуто?

  Екстрасенси, телепати - так не одне і те саме. Але і не настільки різні речі, аби неможна було вживати їх як синоніми. Терміни Магія та Окультизм з'явилися трішки раніше ніж телепатія чи екстросенсоріка.

  Імена? В біців спецпризначу? Привидів про існування яких знають одиниці? smile Облишмо, це просто позивні. smile

  З повагою, Автор.

 6. Спробую більш розгорнуто, хоча, не впевнена, що осилю.

  З приводу того, чи подужає вордовський коректор Ваш текст, я далеко не впевнена. Краще найміть коректора, або спробуйте пригадати правила орфографії і пунктуації. Через хащі помилок продертися вкрай складно. Якщо хочете, приклад:

  «Вже пройшло два тижні від провалу експерименту. Військові конфіскували дані та фактично замкнули науковий персонал по каютах з формулюванням: “Задля вашої ж безпеки”. Тепер ми - ув’язнені на військовій базі у такому закутку всесвіту, куди жодна людина при здоровому глузді не попхнеться. Тож, маючи прірву вільного часу, вирішила почати вести щоденник.

  Далі ситуація не ліпша.

  Є проблема із часами дієслів. У Вас вони невиправдано змінюються, скачуть, немов пічкурики на пательні - теперішній, минулий, майбутній...

  Що ж до довгих речень....винен
  на рахунок цого я не казала. А про кострубатість і сумбурність спробую пояснити, якщо вийде, звісно. rolleyes

  гіперпроменева хвороба - так охрестили симптоми... (ну й хай вже...) небезпека ставала смертельною... але то нічого, порівняно з тим, що відчували телепати, і чим сильніший екстрасенс... а з певного рівня телепат (наголошую, то далеко не синоніми! може здатися, що екстрасенси з телепатами змагаються за місце під сонцем)... ми розробили, перепробували... та марно.

  (потім ліричний відступ: страшні телепати; діти, що роблять ізгоєм; а це - дослівно: рудимент первинного інстинкту коли зграя виганяла слабку чи хвору тварину аби захистити решту - все я заплуталася. Хто такі страшні екстрасенси, чи телепати, принижені іншими, через рудиментарно-інстинктивне бажання тварин виганяти слабких? страшні принижені ізгої слабаки, від яких захищаються? звірі помиляються рідше, ніж люди - чому, і що, про що? - саме через отакі непродумані речі я назвала Ваш текст сумбурним: Ви громадите протиріччя на протиріччя, і складається враження абсолютної сплутаності думок. Мені важко уявити, що так незв'язно мислить науковець, котрий вирішує доволі серйозну проблему.)

  добре, повернемось до дослідів. Намагались розшифрувати... зрозуміти різницю між... не знайшли, проте виготовили сироватку? для вповільнення... яка мала би допомогти?, але ефект був протилежним, і ефект був підсилений... бійці були втрачені?... на кам'яній брилі... не хотіли бачити науковців... експеримент призупинили.

  скажімо, це події, що викладені тезово. Там, де питальні знаки, мій мозок відмовляється розуміти, чому те все відбувається саме так. Чомусь згадався старий бородатий анекдот про павучка, який без лапок не чує smile

  Окремо - закиди, котрі закінчуються пшиком. Для чого вони в тексті?

  сотні благословенних чи проклятих дітей, таких як мій Влад
  благословенних чи проклятих? І взагалі, ДЛЯ ЧОГО це в тексті? далі про це ані слова, хоча я чекала якихось хитросплетінь особистого із суспільним, так би мовити :(

  Але яким же було здивування коли я дізналася що вони випускники Кембриджу
  ЧОМУ? Що тут дивного? Для чого це в тексті?

  уффф... сподіваюсь, я хоч трохи змогла передати і подолала той сумбур, котрий зі мною коївся під час прочитання. Вже вибачайте за таку прискіпливу препарацію - Ви запитали, я спробувала відповісти в міру своїх скромних можливостей і здатностей. smirk

  Попри все, мені сподобалась основна ідея мандрів світами, основаних на самовдосконаленні і чуткІй взаємодії із Всесвітом. Тема варта уваги, і якщо цей твір переробити, відкинувши все зайве - непотрібні і несуттєві деталі, зауваги, котрі не несуть у собі смислового навантаження і т. д. - то щось путнє може з тієї ідеї вирости.

  Бажаю Вам наснаги на цій нелегкій стезі. smile

  З повагою.

 7. Екстрасенси, телепати - так не одне і те саме. Але і не настільки різні речі, аби неможна було вживати їх як синоніми.

  Скажімо так: кожен телепат - екстрасенс ("надчутливий"), але далеко не кожен екстрасенс - телепат і, тим паче, телекінетик.

 8. ОГО... дісно ви праві. Невдалося мені запресувати маштаб у формат. Тож буду виправлятися. Уклінно дякую за критику.

  Про Кембрідж - вони професійні вбивці. Така робота не дуже в'яжиться з можливістю втручатись у хід дослідв, чи просто розуміти, що там взагалі коїться. А Каа з Нагом можуть.

  Саме так екстрасенс загальний, дуже загальний, термін. Але кращого кандидата на роль синоніму не знайшов. Ви можете підказати?

 9. Сновидо, ну не можна ж так, після Вас вже й сказати нема чогоcheese А ідейка така, цікава. Й сюжет ладненький. Назагал сподобалося. Успіхів Авторе.

  P.S.

  Але кращого кандидата на роль синоніму не знайшов. Ви можете підказати?
  Можливо ці здібності охрестити в загальному вигляді Талантом, або ще якось так, а там вже по мірі необхідності розкривати, хто ментал, хто телекінетик, хто телепат, а хто й маг поза категоріямиwink

 10. Про Кембрідж - вони професійні вбивці.

  Розумієте, багато речей звучали б органічніше, якби в міру прочитання не викликали стільки питань. Ви спробуйте спочатку віддавати комусь на прочитання - це допоможе вам критичніше і ретельніше відбирати інформацію, щоб текст став, можливо, рівнішим, чи що...

  А з синонімами, насправді, простіше - Ви можете навіть власне слово придумати wink Аби тільки це було виправдано. Та й так підібрати - екстрасенс підходить найбільше, воно узагальнююче. Може бути ще надчутливий, сенситив, людина із психо-ментальними аномаліями. Щось таке.

  Удачі!

 11. Покрутив різні варіанти у тексті... ні, всеодно, "екстрасенси" подобається мені найбільше. Але прийшла ідейка як краще викорастити це слово.

  І так тексту дійно не вистачає плавності. Буду над цим працювати. Ще раз дякую за критику.

  Так вже сталося, що нікому мені дати текст прочитати. А часу на те щоб відкласти його та повернувшись скинути не замуленим оком, наразі не було.

 12. з перших абзаців забагато великих літер та емоційного надриву.

  десь із середини втрачається почуття правдоподібності описаного, не можу розібратись чому :-(

  ... сюжет нагадую Вавилон-5 "Війни телепатів"... так, асоціація. корпус-батько, корпус-мати wink

  ... закінченя розчаровує. якось швидко закінчилась динаміка і події заміняються розповідями про них.

 13. 2011-09-26 в 20:23:56 | Леді Джі

  Що ми маємо. Маємо ми двох з половиною героїв. Один "хороший" телепат, один "поганий" і одна жінка-вчений із щоденником.

  Каа із Нагом зовсім не розрізняються. Вони розмовляють однаковим стилем, однаковою тональністю, тому десь з середини тексту (діалог під час польоту) я в них остаточно заплуталась. От якби вони не тільки у думках були різні, а й розмовляли по-різному. Яскравіше. Хоча, можливо, то була авторський задум - дві половини, два близнюки.

  Крім того герої зовсім не викликають співчуття. Єдина, хто мала шанси на співчуття,- Галина, та й вона якось так не дуже його викликала. Ну син, ну десь там, не сказати, що вона дуже переймається.

  Наприкінці, вбили купу людей, але й те особливо не чіпляє. Бо нема живих персонажів, та напруженого сюжету.

  Бажаю успіхів!

 14. Каа та Наг - так по задуму два айсберги. Може і різні та однаково холодні.

  Решта - дякую, що ткунли носом. Інколи важко помітити очевидний промах без строньої допомоги.

 15. 2011-09-26 в 21:30:29 | Леді Джі

  А імена такі з натяком? Обидва змії із Кіплінга. Каа - мудрий пітон із Мауглі, Наг - погана кобра із Рікі-тікі-таві. А ще й обидва англійці (принаймні з Кембриджу). Може їх якось з цього боку обіграти? Чи я щось пропустила в оповіданні і там це є?

 16. Ідея: Богами не народжуються, Богами стають. Як використовувати владу над Всесвітом? Чи місце людським почуттям перед лицем всемогутності? І все таке. Мало. 6/10.

  Сюжет: Спочатку ще рухається, потім перетворюється в занудний опис телепатичного «тріпу». 4/10.

  Реалізація: Читається важко. Помилки є і досить багато. Вичитка б не завадила. 4/10.

  Вердикт: Нудні мрії про владу над Всесвітом. 14/30.

 17. to Леді Джі: Кембрідж просто кілька років поспіль кращій вуз планети. Решту невдало вирізав аби влізти у формат. Ну то є вже пара ідей як ще скоротити оповідання, прискорити ритм та краще розкрити характери персонажів. Виправлений текст за два тижні буде на GAKку

  to Злюка: Дякую за відгук

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)