Повернутися на сторінку

Коментарів: 5

 1. Ну, оскільки міфологія теж до фантастики відноситься то ок. Але це єдине зауваження. В іншому - сподобалося наскільки добре передано стилістику та й до теми якнайкраще. Успіху!

 2. Сподобалось.

  Гарно описані різні племена, різні суспільні норми життя.

  Хоча на початку було важко уявляти богів з частинами тіла від різних тварин.

  Сюжет розкривається крок за кроком.

  Викликає подив, як зоряна богиня при тоді ще живому чоловікові була вже вагітна від 9 різних воїнів, і шукала десятого. Але чужа сім'я- темний ліс.cheese

 3. 2019-12-09 в 20:06:24 | Рав Еліезер

  Дуже круто.

  Обожнюю хтонь, прадавнину і міф; дуже моє оповідання.

  Написане майстерно, хоча є дрібка зауваг до лексики.

  Певен, побачу у фіналі.

  Респект автору чи авторці.

 4. 2019-12-11 в 15:39:24 | Поціновувач блискавки

  Мені чомусь читалось через силу, хоча вагомих зауважень не маю. Є структурований сюжет і продуманий фантастичний світ. Можливо, не вистачило, як то кажуть конфлікту, оскільки герой без проблем валив усіх підряд. А може, просто не моє (

 5. 2019-12-11 в 17:33:12 | Шпрота

  Аналогічно до попереднього оратора - не пішло. Воно-то, ясно, хтонь, генезис, усі діла, але якось справді конфлікту немає. Ну, ворогують посіпаки різних хентайних потвор - як люди взагалі персонажі не розкриті, тому байдуже. Функція рятує ноунеймів - неможливо перейматися.

  Стилізація під епос мені зайшла тільки в тій частині, де перелік потвор і що вони виробляють. Хоч очевидно, що культистами певних богів бути явно вигідніше, ніж інших. То чого б не поміняти бога - хіба через страх, це ж не питання віри.)

  Словом, щось взагалі не моє пальто, вибачте.

Повернутися на сторінку