Повернутися на сторінку

Коментарів: 3

 1. 2016-09-05 в 12:35:37 | Квінта

  Легеньке квест-фентезі. Мені особисто не вистачило передмови: що за світ, що за демон (крім вогняних, які ще бувають?), які наслідки від вселення демонів (страшні сни якось не епічно для подібного жанру). Навіщо дівчину тягти кудись, як можно не докладати надмірних зусиль і порішити на місці? Чому вона так легко може піти з роботи у храмі? Що то за бригада з демоноборцем, що взядася за квест, та навіщо їм потім дівчина? Тобто світу не побачила, а він там потрібний.

  Іще один момент, прокляття демоном, храм, віра у тринадцятьох - це великий уклін у релігійну тематику вашого, авторе, світу. Вона там проглядає як фон, але, виходячи з сюжету, на мою думку, її було б краще випнути назовні та більше розкрити. Я маю на увазі вигнання демона подати крізь призму релігії, до якої багато відсилок. В цілому, читається нормально, але питань більше ніж відповідей.

 2. 2016-09-07 в 00:13:06 | Спостерігач

  Відчувається надмірний вплив поганого аніме.

  Власно як сказала Квінта - у вас релігія це головний стрижень навкруг якого крутиться оповідання. І для такого стрижня вона аж надто примарна і не продумана.

  Розумієте і настоятель, і батюшка, і єписком, і архімандрід, і дякон, і Папа - це все жерці одного культу. Хіба шо різних гілок.

  Сцена з екзорцистами дуже штучна.

  — Що ж пора нормально познайомитись. Я, Саймон, демонолог, і щось типу головного у цьому зброді. Отой непривітний, похмурий хлопчина, що намагається вбити мене поглядом — Джун, наш розумник, учений, світла голова, без якої ми б блукали у трьох соснах серед білого дня.
  — Саймон! — заверещав «хмурий хлопчина» під два метри зростом.
  — І останній у списку, але не за значенням — Рей, убивця, — коротко завершив Саймон. Убити поглядом головного тепер, як виявилося, професійно, пробував і Рей.

  найгірше з анімешних кліше. Пояснення для читача/глядача а не іншого персонажа. Тут більше підійшов би просто опис. Заразом би на зекономлені символи розповіли з якого переляку і куди вони поперлися.

  Зупинилась група на ночівлю аж пізно уночі,
  - ночівлю... уночі теж повторення. Вичитуйте в голос.

  у селищі Рекхем.
  - вони туди після того як переночували прийшли?

  Іменник, дієслово, потім деталі. Вони мали спочатку прийти в селище а потім лишатись на ночівлю.

  Джун повів усіх у таверну «Синє вогнище», де ще вчора, дорогою до храму, винайняв кімнату.
  - і набіса мені все це знати?

  Може прокляття так діє на неї,
  - вона в них перша одержима?

  Після тієї ночі в таверні, величаву жрицю з храму, немовби підмінили. Джейн не виказувала ніяковості, розпитуючи про усе, що не знала Розумника, доводила до сказу Головного, і постійно виводила з себе, загалом врівноваженого Рея. Прізвиська останній так і не отримав. Одним словом, Джейн веселилася. І їй, здається, почала подобатись ця подорож, незважаючи на всюдисущий дзвін, що тепер чувся їй навіть удень.
  - згідно "Malleus Meleficarum" час топити відьму та перевіряти на дияволські мітки. Якщо рокаїться - аутодафе. Якщо ні засмажити на повільному вогні.

  Вони подорожували разом близько місяця.
  - на-ві-що?

  Matka Boska Hesus Maria.... навіщо це?!?!?

  Все з мене досить.

  Почали ви непогано. Насправді. І це велика рідкість.

  Але дурними і невідомо навіщо потрібними сценами зжерли місце і терпіння читача. А кінець взагалі якийсь .. та його нема по суті. Просто ще одна прохідна сцена.

  Загалом оцінка - погано.

  П.М.: А віршик гарний.

 3. 2016-09-21 в 09:17:18 | Чернідар

  Невдало вибрано форму: сам по собі квест не надто цікавий, герої теж не дуже (та й забагато їх, трьох би вистачило). А на світ на емоції місця не вистачило. Часопростір надто розтягнутий, створюється враження заготовки чогось більшого. А після третього мінірозділу читати штрихпунтиром набридає

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)