Повернутися на сторінку

Коментарів: 5

 1. все, що перевищує 40 МГц – поза законом

  напевне поза слуховим порогом, який становить 20 МГц...

  шум вимірюється в децибелах ...автор хотів сказати 40 дБ

 2. Здається я знаю автора. Принаймні дуже знайомою є мова та тематика оповідання.

  В творі є багато моментів, які не стикуються.

  Наприклад, легендарність Нью-Йорка, як Трої. Якщо це місто таке, що малоймовірно існувало, на рівні теорій, то звідки вони дізналися про Трою? Перед цією цивілізацію очевидно, що мав існувати період темних віків та глобальних катаклізмів, а про це жодної згадки. Та й якщо дійшло так багато музики, а відповідно і носіїв інформації, то й з білими плямами в історії не мало б бути проблем. Щось та й б збереглося.

  Посміхнуло, що в майбутньому як і тисячу років тому археологи користуються щіточкою, а не вигадали чогось більш прогресивного ))

  Світ тоталітарний з його різною поліцією та суровими законами. Ніби все під тотальним контролем. Який тут вибір? Та ніякого – любе вільнодумство має бути покаране. І раптом виявляється, що тут є демократичні вибори. Не віриться в це.

  Двічі «Так, в ХХ і в ХІХ, адже папки датувалися з 1964 по 2068 роки.», «- Течія в музиці ХХ-ХІХ століть.» замість ХХІ вжито ХІХ століття.

  І ще дрібничка: «його рухни».

 3. 2015-09-30 в 00:08:03 | Андрій
  Ви колись задумувались
  - замислювались

  Жаль, що папір струх.
  - шкода.

  ну і надалі московизмів у тексті ... забагато.

  Тепер по суті. Вони археологи чи хто? Незанти що вони шукають... знайшли Нью-Йорк Місто в якому сьогодні мешкає маже населення України. Вибачте але перш їхати на такий розкоп археологи вже добре знають на що туди пхаються. А Розкоп Нью-Йорка та люди мали битися за таку нагоду.

  Жаль, що комп не може визначати вік їхніх знахідок.
  Сьогоденний трек містить не тільки дату запису файлу на носії але і дату створення треку. Дату випуску альбому. І навіть обкладинку та інфу про правовласника.

  Оповідання сильно затягнуте, і надто багато описів маловпливових деталей. Може вони і важливі для зображення того що вам хотілося, але не читаються...

  Більше уваги мат частини. І працюйте над мовою.

 4. цікавий твір, із утопічно-антиутопічними мотивами, погоджуюся, що є, над чим працювати. Дійсно, складається враження, ніби щодня у минулому відкопують такі міста. Трохи не зрозуміла роль автора, він ніби запрошує нас із собою, потім кудись зникає. Якщо це не відіграє якоїсь ролі, можливо варто почати із героїв твору чи опису світу. Опис утопічного світу дещо схематичний - все гарне, однакове... і геть не цікаве. А потім виявляється, що й не все так гарно. А де автор, який нам це відкрив? тому перехід від ідеального-реалістичного (справжнього) трохи схематичний, без переживань, відкриттів, емоцій.. Проте історія вийшла. І це гуд.

  Успіхів на конкурсі

 5. Досить наївно, багато моментів, що один одному суперечать, як помічали вище.

  Із русизмів просто вбило слово "пока". Українською кажуть " бувай" або, у крайньому разі, "папа'".

  Але ідея загалом сподобалася.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)