Повернутися на сторінку

Коментарів: 4

 1. Прекрасно написано!

  А втім, я дещо загубилася у вишуканій мові і спокійній, на межі депресивного, плинності оповіді. Оповідання затягло в себе, поглинуло, однак... чи-то забракло знаків, чи-то Автор вирішив, що усе й так зрозуміло... але залишились непрояснені моменти.

  Таки да, я навіть спробувала погуглити що воно таке "ерейз-машина" questionrolleyes

  Або... посмітюхи... натяк на брудну роботу?

  В цілому, сумовите оповідання. Світ, де техніцизм та синтетизм перемогли над мріями і... космофантастикою. Це вже друге оповідання з прочитаних мною на данім конкурсі на цю тему.oh oh

  В будь-якому випадку - достойно, професійно!

  Успіху!

 2. 2015-09-30 в 00:21:39 | Андрій

  Мова і справді гарна, і самобутня. І навіть поетична.

  А от оповідання... Ритм викладення біжить та перескакує ритм повісті. І тому постійно падає перечипившись через ту черепаху яка ніяк не хоче рушити вперед. А потім БАХ і фініш.. а сюжет?

  Він так і залишився десь на кухні. Ми насолодились грою фарб та переливів рум'яних боків, відчули поетику аромату. І турбота персоналу і інтер'єр нас теж потішили як могли... Але страву до столу так і не подали...

 3. Якесь неоднозначне почуття залишилося після прочитання оповідання. Щось не можу його повноцінно оцінити. Може пізніше ще раз перечитаю.

 4. 2015-10-03 в 23:49:14 | Аноним

  Мораль цієї байки проста: життя без мрії - суцільне порпання в смітті на звалищах минулого, у прямому чи метафоричному сенсі.

  Але часом буває, що те, що здається нам мрією, насправді нею не є, а тільки уявляється... Проте ніколи не пізно почати щось змінювати, коли ти це усвідомив.

  Автор розуміє, що не дотягнув, і вдячний усім, хто витратив час на його неоковирну писанину.

  downer

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)