Повернутися на сторінку

Коментарів: 8

 1. купці-корабель-альбінос-віщуни-буря-печера-Do Not Disturb creators-буря- капець

 2. авторе сорі - криворуко вписав комент до попереднього оповідання "не турбувати".

  ще раз сорі.

  насправді тут:

  гарна матриця і написана пречудово... УДАЧІ!

 3. Просто сподобалось. Так тримати! wink

 4. 2015-09-29 в 23:55:21 | Андрій

  Якби, мимоволі, не зазирнув у п'ятий абзац - кинув би читати. Надто довго розганялися.

  І от знову стало нудно... І що я читаю?

  О дівчина.. оу знову гарно ...

  А що то були за люди-риби? Навіщо?

  А і біс з тими рибами. Куди вони зібралися?

  Кінцівка - супер. Герої - супер.

  Загалом : Гарно.

 5. дякую за гарні відгуки. Щодо Матриці звичайно це порівняння напрошується але мені був потрібний уявний комп'ютерний світ для втілення художньої задачі твору- сон та магія не підходили. Люди-риби- герой, як і автор любить любомудрити, іноді невдало grin. Моя мета була не перериваючі дії описати світ майбутнього, його внутрішні та зовнішні реалії, відношення до них головного героя і себто самого ГГ. Кінцівка як і весь твір веде до того, що від самотнього мрійника-творця ГГ перетворюется на альтруїста, що приймає свою відповідальність спочатку за дівчину, а потім і за все людство. На цьому твір закінчуется залишаючи читачеві дофантазувати поединок з Мисливцямі. Сподіваюсь ці фантазії потішать досвідченного мрійника. Особисто автор впевнений, що в головних героїв все вийде.

 6. Знову обірвано на половині сюжету. Знову закінчення на моменті "все тільки починається".

  Ну вже ні! Закінчення має бути закінченням, шановні автори, ви дуже помиляєтесь, якщо вважаєте, ніби читач неймовірно кайфує від того, що придумуватиме закінчення сам.

 7. Починаю випрадовуватись та допояснювати твір але що поробиш.

  Закінчення не посередині, а наприкінці. Я міг би ще описати кібер битву з Мисливцями-Програмістами у дусі Матриці і як в останній момент герой таки скопіюе папку на всі компи землі. Далі 99 % відсотків, що їх все одно зловлять у реальності Мисливці-охоронці адже герой від самого початку знав, що наступна зміна прочитае журнали його дій і що він приречений з першого моменту свого свавільного творіння. Щоб звести все до Хеппі-Енду та пояснити той один відсоток коли герої лишаться живі-здорові авторові довелося би значно вийти за 30 тис знаків і накидати цілий роман. Як, я вже сказав художне завдання твору показати- єволюцію характеру, виконане на тому моменті коли герої вирішили опиратись системі та змінити долю людства.

 8. То може треба від початку ставити задачі, які можливо виконати в оповіданні, ніж лишати твір незакінченим?

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)