Повернутися на сторінку

Коментарів: 1

 1. Чимало помилок і русизмів.

  Як тільки я про це подумала, одразу згадала, що шовки сюди помітила, що чим ближче сюди, тим похмуріші й старші дерева я бачила.
  . Це речення однозначно потрібно переробити.rolleyes

  Над каміном, на полиці, стояла дорога ваза і годинник з часів Першої світової, зрозуміло що він не працював.
  Як головна героїня визначила з яких часів годинник?

  Читаючи твір, я не відчув тих емоцій, які мав би відчути. В кінці героїня пише листа друзям, щоб зрозуміли її переживання. Але потрапляючи в такі захопливі місця вона нічого не відчуває. Ні смутку, ні жаху, ні захвату. Якісь переживання, очевидно, були, раз в чужому світі вона задає роботу таке питання:

  кажіть, будь ласка куди прийшов цей світ? Чому замість людей я розмовляю з роботом? Чому замість хат у місті офіси? Куди поділось усе живе, що я бачила? Куди? , - невпинно я питала беззахисну машину.
  Але до такого невпинного потоку питань героїню мусило щось наштовхнути. Ідея зрозуміла. Але, як люблять тут писати:"Не вірю". Ви показуєте мені кіно, але я не можу зрозуміти який в нього жанр. Додайте музики (емоцій героїні) і все буде окsmile

  Удачі!

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)