Повернутися на сторінку

Коментарів: 6

 1. Насамперед, на мою думку, не зовсім вдала назва оповідання. Її треба змінити.

  До самої мови тексту зауважень взагалі нема.

  Дві третини сюжету – це ознайомлення із героєм, світом, а третина – власне саме пригода. Цей дисбаланс і псує враження від оповідання. Таке враження автор не встигав дописати текст до дедлайну і скоротив кінцівку. Так все гарно йшло, читалося і … БАЦ – обірвалося. І як боги так пізно дізналися про зайд? Вони ж кілька днів перебували в їх краях!

 2. Вдячний за вашу думку. Автор насправді не встигав і тому кінцівка вийшла такою. Під час написання було декілька ідей фіналу, але час не дав їх реалізувати. Потрібно було трохи раніше сісти за оповідання, а не тягнути до останнього тижня.

 3. 2015-09-29 в 23:31:23 | Андрій

  Власно так, надто довго розганяємось аби почати діяти. І ні аби втратити цей час на опис світу та його устрою.. ми читаємо про якісь мало цікаві, і тому мало важливі речі.

  А потім РАПТОВО нас спіткає кінцівка твору.

  Далі іде крик душі і можете не брати на свій рахунок....

  Та так вас за ногу тай об коромисло! Це фантастичний конкурс чи куди? Де розмах? Де зірки? Де мрії те загадки незнаних світів та таємниці до яких хочеться доторкнутись рукою?!

 4. 2015-09-29 в 23:35:37 | Андрій

  Власно також багато дитячих помилок у тексті. "Свій.. свого... свому".. Якщо ГГ капітан то і так зрозуміло що корабель його... і не важливо куплений, орендований чи подарований.

  Також варто було б дати трохи більше імен та облич команді. Вони ж люди в решті решт.

 5. ну, авторе... так не можна. Текст непоганий, але занадто короткий. Як постріл. Є інтрига, але все безжально обірвано.

 6. Сумбур, багато непотрібних деталей, незрозуміла кінцівка, якій в тексті відведено дууууже мало місця. Пунктуація, орфографія... Це ж просто щось із чимось.

  Не сподобалось взагалі.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)