Повернутися на сторінку

Коментарів: 5

 1. 2016-09-19 в 13:32:37 | Натюрліх

  Вітаю, авторе!

  Щось дуже близько до Чужих...

  Але написано не зле.

 2. Дякую smile Було ще цікавіше. Просто третину оповідання скорочено: обсяг став менше, текст постраждав, ясна річ.

  Про "Чужих": люблю це кіно. І, здається, що розумію, про що йдеться )))...

  Однак його у голові зовсім не було, коли писалось smile . Сподіваюсь, що пригодницька фантастика з елементом НФ таки вийшла smile. Хоча для мене це новий жанр smile.

 3. 2016-09-21 в 08:58:10 | Чернідар

  Який зміст колонізувати інші планети, якщо Землю реколонізувати набагато легше? Атмосфера, кажете токсична? Зате тиск нормальний, температура не -100 і гравітація в нормі. Мотивувати колонізацію, що, мовляв, Землю спаплюжено - не надто логічно

 4. Все логічно: людство має далі йти, а не сидіти на Землі в очікуванні, коли Сонце її спалить або коли Місяць зійде з орбіти і розлетиться на скалки - і теж знищить Землю. Чи Сонце просто згасне -але це вже інша історія. Гадаю, що спочатку таки буде трохи спекотно ))))) . НЄ... гадаю, що варто підіймати свою, соррі, попу - та рухати нею у бік планет з більш сприятливими умовами. А Місяць - це старт. Місяць, Марс, Титан - це старти, це спроба жити поза земними умовами. Зрештою,треба на чомусь набивати руку людині, щоб летіти до інших зірок, а не крутитись навколо Сонця: там є шанс знайти подібну до Землі планету. Мені шкода, Чернідаре, що ви зв'язали екокатастрофу - з єдиною мотивацією для колонізації інших планет. Зонди фон Неймана мали за мету завойовування галактик і роботи були - як досконалий метод: колись ми шукатимемо домівку поза планетою. Про це йшлося. Більш глобально дивитись треба.

  Але якщо вже за текстом: давайте, помирати від генетично-мутаційних хвороб, сидячи під куполами чортзна ще скільки століть, перероблюючи повітря та інші ресурси... А, раптом, генератори накриються? wink ще щось трапиться? наприклад, народний бунт чи війна невеличка? І це на Землі? То хоч порід колонії врятують smile)). Ще одне пояснення буде таким: уявіть, що побудовані купола на Землі не можуть бути більше розбудованими, ніж вони вже є. Наприклад, через радіаційне зараження Землі. Ви ж, певно, знаете, як атмосферні фронти - вітер, дощі, сніги - переносять радіацію з однієї точки планети в іншу? Чом би не зробити фантдопущення: відбулася війна, кілька зон, навіть материків - заражені. за катастрофічно малий час будують куполи для вцілілих людей - а, може бути (що більш виглядає на правду), що фінал війни та наслідки були передбачені, і міста-купола були побудовані заздалегідь. І далі - вже не побудуєш: критично потрібні будівельні матеріали, чиста земля - де їх взяти??? А всім хочеться діток та продовження роду. Кохання та інстинкти ще ніхто не відміняв smile) Куди дінемо людей? Приховані роди-аборти? мітинги незадоволених? Під жорстку військову диктатуру всіх?.. тут можна гратись - як завгодно, з цією темою. Але мені імпонує не ліквідація населення з метою кореляції демографічного вибуху... а просто переселення на інші планети. Ну, така я вже добра істота smile, не стала придумати жорстокий світ неофашизму, де чоловіку не можна торкатись жінки - щоб не потрапити під бюрократичні санкції та трибунал smile))))). Стерилізувати, авжеж, можна було б всіх - також вихід )))). Але... мені вистачило квот на народження smile.

  Дорогенький Чернідаре, із повагою до вас та подякою за критику cool smile - бажаю перемоги smile .

 5. 2016-09-22 в 13:17:50 | Джон Константин

  Вітаю, авторе!

  Колонізация - це завжди логічно.

  Земля у свій час теж була колонізована. Наприклад, конкістадорами...

  Твір сподобався.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)