Повернутися на сторінку

Коментарів: 9

 1. як на мене, цікавий гумористичний твір, твір-навпаки, себто реальність описується інша (деякі речі абсолютно протилежні до нашого світу), разом з тим у цьому іншому відображаються НАША реальність і це дуже гарно. Атож, з гумором у автора - клас! про кундаліні, про чоловіків -егоїстів, що зростають в родині і таке всяке. Тепер про слабкі сторони. Трохи не вистачає історії, в сенсі пригоди. Ну там, зав'язки, кульмінації, фіналу. Звідси фінал провалився, бо автор, на мою думку, захопився описом іншого. Такий собі описовий твір. Разом з тим (як кажуть науковці), зазначені недоліки не зменшують значення роботи ))

 2. ВСІМ! ВСІМ! ВСІМ!

  Прочитайте оповідання - дещо особливе!

  Перш ніж почну аналізувати твір хочу навести цитати, які викликали хвилю доброзичливого сміху.

  Приходиш додому, а дитина кричить! І чоловіки біля неї втомлені, нервові... Ледь що - плачуть, сваряться. Хоч на роботі ночуй!
  Марина відразу ж відчула, що подобається секретареві. Петрусь - так його звали - завжди червонів, коли Марина до нього говорила. І сором'язливо опускав очі, коли жінка його розглядала. І Марина точно знала: це для неї Петрусь одягає усі ці короткі шорти, для неї робить зачіски у дорогих салонах... І саме для неї носить занадто вузьку футболку, що підкреслює кожен м'яз атлетичного торса.
  І тривало це кілька років. А потім Марина випадково завагітніла. І тоді вже, як чесній жінці, довелося одружуватися втретє. Інша б на її місці відкупилася від секретаря: дала б гроші, щоб не базікав - і йди звідси; решта - твої проблеми. Але Марина так не могла. Порядність пересилила!
  Люди кажуть: коли супруг один - він може вирости егоїстом. Так воно й є. От навіть Всеволод: як він важко звикав до Миколи! Навіть билися на початку! Зате тепер - найкращі друзі. Петрусеві було важко адаптуватися. Його, щоправда, не били - занадто вже молоденький. Але сварили увесь час: не так готуєш, не так прибираєш! Він, біднятко, плакав, але терпів. Така ж бо чоловіча доля...
  "І що я роблю не так?! - переживала тоді Марина. - Ніби й гроші заробляю, і чоловіків не б'ю, не ґвалтую, і не напиваюся... А все одно вдома ладу нема!"

  мабуть досить. Так можна весь твір на цитати розібрати - він того вартий.

  Головна героїня - сучасна султанша, котра має три чоловіки.

  Єдине , що пропустив автор створюючи свій світ навпаки - повернення Марини з роботи: сиділа б собі з пультом перед телевізором на м"якому диваньчику й бурчала б на чоловіків, коли хтось із дітей заважав їй дивитися футбол.

  Я б не сказала, що фінал провалився. Просто тут не потрібно було наукової фантастики ( на основі цього фіналу можна написати інше оповідання). Устрій навпаки - це вже фантастика. Розумію, що автор прагнув відповідати темі, але недооцінив своєї задумки й причепив ще й наукову фантастику. Авторе, хоч свій топ уже відправила( ваше оповідання є у тому топі), але хочеться знову і знову повертатися до вашого твору.

 3. Типа спектакля "Фараоны"?

 4. Прочитайте. Для чоловіків буде корисно це прочитати.

 5. Прочитайте. Для чоловіків буде корисно це прочитати.

  Я не засиживаюсь в барах, то есть, ни разу в жизни не был, так как спиртного не употребляю. Любовниц не завожу. Футбол не смотрю, за компьютером сижу – каюсь. И не готовлю. Разве что роллы. Квартиру ремонтирую сам, вплоть до укладки шпатлевки и установки дверей.

  Марина не втрималась - хоч і заміжня жінка.

  Я витримаю – семья дороже.

  І тоді вже, як чесній жінці, довелося одружуватися втретє. Порядність пересилила!

  Я не вижу порядности в принципе. Тем более

  Вже думає Марина, чи не завести коханця?
  Принесла от якось еротичний фільм, а чоловіки як зговорилися.

  Не тот фильм принесла, не умеет выбирать.

  Вони йдуть квітучим лугом, на обрії - гори, а праворуч - море і сосновий ліс...

  Угу – а секса все равно нет, как и любви, семья не складывается, и все повторяется вновь.

  Я понимаю, что многим данный рассказ понравится, поэтому желаю автору удачи. Но для меня здесь вторично и жевано-пережевано все. Даже фантастическая идея попадания в придуманный мир. Сочувствия героям рассказа нет, как и переживаний.

 6. а я полностью согласна с паном Мишиусом

  аж нечего добавить

 7. Сочувствия героям рассказа нет, как и переживаний.

  сумніваюся, що автор хотів викликати до героїв співчуття, а у читачів переживаня.

  Просто посміхніться.

 8. Капитошка, юмор - он разный, всем не угодишь. Одним нравится дебильные передачи по тв, где ржут за кадром и юмор ниже пояса. Мне очень нравится Жванецкий. Над спектаклем "Фараоны" смеялся от души. Здесь смешно не было совсем, даже не скажу почему. Это уже личное дело каждого.

 9. ну, я теж не люблю дебильних передач по ТВ. І по барах не вештаюся. Але гумор у цьому творі є, можливо не такий як у Жванецкого, але цілком нормальний, слава богу не камеді клабівський. Про інше я сказав раніше.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)