Повернутися на сторінку

Коментарів: 5

 1. 2008-10-01 в 09:54:39 | Ігор Сілівра

  симпатична ідея.

  реалізація вимагає вичитки та стилістичних правок.

  +

 2. Цікаво, але виникає питання часу. У вашому творі студент зробив курсову за кілька сотень мільйонів років??? Навіть якщо зупинитися виключно на розвитку людини, то це все рівно сотні тисяч років. Виникає певна суперечність, роз*ясніть будь-ласка.

  З повагою, Роман

 3. Та все дуже просто - що для студента кілька місяців, те для його піддослідних сотні мільйонів років.

 4. "Та все дуже просто — що для студента кілька місяців, те для його піддослідних сотні мільйонів років."

  Співвідношення часу — непрапорційне. По ідеї, від моменту виходу людини в космос до потенційного самознищення світу, для спостерігача мало б пройти ДУЖЕ мало часу, якщо вся історія вміщується в кілька місяців. Натомість в оповіданні це виглядає як відносно більш довгий проміжок часу.

  А взагалі… ну що тут сказати… з одного боку є зауаження. З іншого — фінал рятує оповідання в моїх очах. Але з третього боку, мені взагалі важко бути об'єктивним в цьому питанні, бо тема для мене ностальгійна — http://gak.com.ua/creatives/1/48

  smile

 5. Бог на ім'я Луу? Не знаю, навіть… Так в загальному-то ідея нічогенька, але для такої широкої теми, як створення світу — замалий обєм твору, та й в стилі є деякі нерівності. Але все це виправимо й в загальному враження хороше.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)