Повернутися на сторінку

Коментарів: 13

 1. Вітаю, авторе!

  Які чудові антропоцентричні вовки у вас вийшлиsmile

  Щодо реалізації:

  Є повтори, купа зайвих уточненнь. Характери героїв не проглядаються. далі, окрім чаклунів і шаманів, людей називають друїдами, мольфарами і т.д., тобто тут би варто відштовхуватися від географічної прив'язки.

  З конфліктом теж не все гаразд. Посиділи, поговорили, збігали до людей, ватажок розвів філософію... і що?

  Успіхів та наснаги.

 2. Про недоліки вже сказав Фантом.

  Дійсно, з конфліктом і його вирішенням є проблеми.

  А казка вийшла досить непогана.

  Успіхів!

 3. Конкурс розпочався казкою - непогано.

  Схоже на казку про Мауглі, тільки навпаки: там було "людське дитинча" серед вовків, а тут вовчі діти у людей. А так навіть герої відповідні: ватажок - Акела, Чорне Око і Люта - Батько Вовк і Мати Вовчиця, Нічна Тінь - Багіра... smile

  PS. Не зважайте, то я трохи приколююсь. smile

  тут би варто відштовхуватися від географічної прив'язки.

  А вона там є?

 4. А вона там є?

  В тому то й справа - що нема. А так хотілося б wink

 5. тут би варто відштовхуватися від географічної прив'язки.
  А вона там є?

  Для казки, мабуть це не принципово.

  Бо якщо намагатися шукати реальні прототипи, то це буде Північна Америка, саме для неї характерно досить багато чорних особин у вовчій популяції.wink

 6. Для казки, мабуть це не принципово.
  Згоден. Але від шамана в уяві намалювалися якісь індійські племена, танці з бубнами і т.д. А в них же там не вовки, а койоти (здається). От і виникло протиріччя в сприйняттіwink

 7. А в них же там не вовки, а койоти (здається).

  Таки здається wink У них є і те й інше.

 8. 2014-02-03 в 23:37:08 | Зіркохід

  Написано непогано, зауваг до виконання немає. Але надто вже рівно, аж заколисує. Плюс дефіцит конфлікту, про це вже вказували. Ну і ще одна заувага, чи то пак порада, на основі власних спостережень: твори за участю людей, але написані від імені НЕлюдей читати чомусь на порядок менш цікаво. Втім, може це кляте НМСД red face.

  Успіхів на конкурсі, сподіваюся, Ви добрі на початок wink.

 9. Казка для дорослих. Непогана, легко читається. Не сподобалось те, як вовчиця радіє, що не всі народили вовченят. Це ж питомо людська реакція, чого так вовкам мислити? Успіхів!

 10. З конфліктом теж не все гаразд. Посиділи, поговорили, збігали до людей, ватажок розвів філософію... і що?

  Ватажок словом робить дію. Ніби просто розповідає вовченятам легенду, але так розповідає, щоб викликати в них ненависть до людей. І філософію розвів, щоб переконати дорослих вовків, що хоч їх і знищують, а вони все одно все роблять добре і правильно. Це для міцності своєї зграї.

  Дякую за відгуки.

 11. Загалом - враження приємне.

  З зауваг - мабуть не варто зловживати шаманством шамана. У вас - як тільки виникає якась сюжетна проблема - її легко "рішає" шаман, наклавши відповідне закляття. І взагалі - таке враження що планка не піднята на потенційно досяжну висоту. Тема співіснування людей і вовків не розкрита. Це ж зовсім різні світи - ліс для вовків і неліс для людей. Як одне іншому заважає - до кінця не зрозуміло.

  І ще заувага - щодо часу. люди щойно переїхали на нове місце - а в них уже і споруди і ворота. І чи не занадто швидко усе відбувається - тільки народили зразу залишили - невідомо скільки шукали зграю - потім ще два тижні взграї - а і собаки вже на повідках . на мою думку розрахунок часу не вірний.

  але то все таке. дрібні прискіпування. в цілому - повторюся - враження позитивне

  успіхів!!!

 12. нормально ставлюсь до сюжету. нижчеперераховані зауваги можна виправити. автор, не ображайтеся на критику, вона тільки покращить сюжетно-ідейне сприйняття твору))))

 13. Оповідання сподобалося, це ніби казкова новела. Автор чудово передав почуття головного героя, за нього переживаєш. Настрій підняли. Дякую!

  Успіхів!

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)