Повернутися на сторінку

Коментарів: 25

 1. Двічі перечитав, та все одно нічого не зрозумів. Цей текст виявився заважким для мене.

  Коментарі ситуацію не врятували. Та й таке.

 2. Дякую за спроби та коментарі.

  І за довіру — тим чудотворцям, що голосували у першому турі.

  Гадаю, згодом просто розпишу задум, щоб не бентежити читачів і почути думку про те, що і чому не вдалося.

 3. 2019-12-13 в 05:09:11 | Вершник Кажані

  Стиль зайшов на 100%. Початок ковтнув під The Legacy of the Dark Lands.І загалом залишає по собі приємний посмак. Щодо сюжету. То твір схожий на смачну замальовку. Але лінія розвитку персонажів мене дещо засмутила, так як я не вгледів, що стало з Максом і як то сталось і чому. Вірогідно, що я туплю. Але розв'язка його лінії мені не те що не зрозуміла, а таке відчуття, що чарівний стусанчик перевернув його світ за кілька десят хвилин стану відключки. Дещо схоже стосується ГГині. Я, звісно, радий її успіху. Але щось я не певен, що кілька місяців роботи варті такого двіжу. Тому склалось відчуття, що мало бути щось більше, щось ґрандіозніше, аніж те що сталось. Але то все суб'єктивщина.

 4. Гадаю, згодом просто розпишу задум, щоб не бентежити читачів і почути думку про те, що і чому не вдалося.

  Як на мене, це гарна ідея wink

 5. Хех.

  Ще раз дякую читачам і коментаторам.

  Отже. В центрі оповідання — прочитання рейву як магічного, шаманського, екстатичного дійства, що стирає межі дійсності і цю дійсність змінює. І це, здається, вдалося.

  Ключовою складовою для розуміння решти задуму і контексту є обставина місця — події розгортаються в Соборі Софії, переформатованого й перепризначеного відповідно до потреб іншого суспільства, з його іншою системою цінностей і розумінням сакрального. Цей конфлікт різних сакральностей — один із засадничих. В тексті на цю обставину було кілька натяків та вказівок, але очевидно, вони були достатньо мутними для зчитування.

  Оповідання — справді роздум-замальовка на тему конфлікту протилежностей: жіночого й чоловічого в божествах та людях, традиції та прогресу, відкритості та виключності, благодаті та кари, священному та профанному, сексуальності та целібату, лівих і правих.

  Магічні перетворення, яких зазнають герой та героїня справді значні для них — це здатність/нездатність чути, щось на кшталт сліпоти та прозріння.

  І так, розумію, що ці ідеї зчитувалися, якщо зчитувалися, окремо, або з’являлися лише по роздумах, як один із варіантів розуміння того, що в біса сталося.

  Певно, однією з причин, чому так мало зрозуміло, було моє небажання вставляти пояснення в описи, щоб підтримати залученість читача. Даремно)

  Щодо музики — Legacy of the Dark Lands дуже крута есхатологічним пафосом, але трохи надто інструментальна. Я би запропонував щось на кшталт Militia Dei, більш технічне й бітове, але можна поєднувати й перемежовувати)

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)