Повернутися на сторінку

Коментарів: 4

 1. 2016-09-13 в 15:02:48 | Спостерігач

  Бліді персонажі з невираженою мотивацією.

  Погана казочка.

 2. 2016-09-16 в 15:14:31 | Олександр

  Та річ на в тім, погана чи не дуже. Як по мені, то можна читати, правда не всім, але дівчатам до 15 років нічого, піде. Але знову казочка. Ну не конкурс це сучасних казок, ну люди, пожалійте. Я казок тут начитався на рік уперед.

 3. 2016-09-20 в 12:45:19 | Старліт

  В мене зауваження суто по структурі. Зміст не можу оцінити. Не моя вікова категорія.

  У вас І і ІІ частини закінчуються однаковими за смислом діалогами. Хоча на це страждають всі розмови. Вони постійно крутяться навколо одного і того ж, замість того, щоб штовхати сюжет. Герої ставлять один одному іноді однакові і безглузді питання: "Ти його бачила?". При цьому до суті так і не докопуються. Всі проблеми озвучуються описово. Проблема - хтось колись зрадив (хто, коли, як) і тд. Дуже алегорично і важко написано.

 4. Я також підтримую попередніх коментаторів: це конкурс, де або фантастика пригодницька має бути, або навіть з долею містики, або з НФ. Чи коротенька космоопера, що автор втиснути має якимсь чином в рамки оповідання. Казки були у минулому конкурсі актуальними.

  Вибачте, авторе, що так жорстко кажу. Але казка симпатична, насправді. Для діток - норм wink . Успіхів!

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)