Повернутися на сторінку

Коментарів: 10

 1. Плюсую за Карну і Тінь Сонця! Але світ не розкритий, також не зрозумілі деякі вчинки героїв. Чому Мартин пішов на самовбивчу дуель, адже посилань до цього в оповіданні не показано. Де мав буди дід-кобзар, коли роздумував про те, "що десь не тут"? І ще одне-моя голова ніяк не може уявити, як це - колінвал в кардан surprised. Ну, це як ложка у виделку, або гвинтівка в автомат.

 2. Вітаю, авторе!

  Про велосипедне майбутнє сподобалося. Лайки також чудові. От не думав, що автора буду вихваляти за лайкиgrin

  Недолік як і в інших оповіданнях - обірваність закінчення. Ви намалювали цікавий оригінальний світ, а ось із сюжетом не дуже вдало склалося. Наче шматочок із чогось більшого.

 3. Авторе! Ну що ж ви робите!

  Я не є поціновувачем постапу, але ваше оповідання зачепило струни пташиної душі - живими героями, суперечливими вчинками, але притаманними саме їм, і в тих героїв хочеться вірити. "Тінню Сонця" теж зачепили. Читаю - гарна ж оповідка! Аж боюся - раптом автор щось таке накоїть у фіналі, що все піде догори дригом. І що? Трапилося! Бо розповідь обірвана на найцікавішому місці. Чи врятує Мартин родину, Рум'яна та свій маєток? Ніхто не зна. Адже місця ще досхочу, лишається 12 тис. знаків, це майже половина максимального обсягу. Що тут сказати... Шкода!

  Удачі на конкурсі!

 4. Велосипедний лицарський постапокаліпсис крутий. Світ та герої цікаві та самобутні, оповідання захопливе. Фінал - ні, тільки не це! - обривається на найцікавішому місці. Ви можете сказати, що хотіли відкритий фінал, але закладаюся, що це початок повісті\роману. Якщо це так, можете хоча б натякнути, що далі було? wink Бо це оповідання, наче миска зі сметаною, яку забрали від кота в останній момент.

  Автору успіху на конкурсі!

 5. Навіть не знаю, що додати. Так воно все класно починалося, сетинг з бойовими вєліками - це, звичайно, не дуже практично, але з біса прикольно. На Smoke on the water я абсолютно некуртуазно заржала на всю хату. Так класно починалося, і написано вправно - читаєш собі на радість і задоволення.

  А далі хлоп - і все скінчилося. Якісь загадки без відповідей, вчинки без попереднього обґрунтування психологією, характерами персонажів, обірваний на найцікавішому фінал. Остання фраза, очевидно, має скеровувати на ідею прагнення в небо, у простір. Але в такому стислому, майже конспективному форматі вона не спрацьовує.

  Мабуть, задумка була показати, як Кобзар 4000 змінив і розширив межі світу й поривань цих людей? Але ж навіть те, що говорить Мартин Рум'янові, зовсім не відповідає показаному, а саме:

  Раніше вони жили, наче ми їх змушуємо. Вони й поїсти не могли нормально, поки не налякати, що їх забере Мертвий Мороз.

  Але ж це неправда. Діти ледь не воюють за їжу на початку твору, вони цікавляться прибулим, у них є страхи й питання про світ - це що, магічний вплив Кобзаря, маттєвий? Не викликає довіри така теза. Не видно в дітях на початку історії якоїсь мертвотності, механічності.

  Отже, цікавий постапокаліптичний сетинг із кльовою замутою, яка мала стати динамічним сюжетом. Проте ні, обрив((

  Але теж хочу похвалити лайки. Отакий карбюратор, малята))

 6. Дякую всім за відгуки. Всі зауваження врахую при підготовці розширеної версії. Вона обов'язково буде. Звісно там більш детально розказажу про передумови, про те як Україна стала першою велодержавою і це змінило весь світ.

  Закінчити на кульмінації може і не найкраща ідея, але вже вибачте, захотілося зупинитися на мажорному акорді.

  Обов'язково виправлюсь і напишу хепі-енд. smile

 7. Використати лише 17597 символів з 30000 і не закінчити історію... angry

  Я водночас вражений та розчарований. Ніби пілотний епізод цікавого постапок-серіалу подивився, а його чомусь скасували. Чи давати бали авансом, треба думати.

 8. Владиславе, серіал обов'язково буде. Ідей на кілька сезонів вистачить. cool smile

  Бали клянчити не буду. Голосуйте як серце підказує.wink

  Більш ніж бали, цікавить живий відгук. На скільки вдала візуальна сторона? На що звернути увагу при побудові описів? Що очікується від закінчення? Все ж обірваність історії - дуже поширена хвороба на цьому конкурсі.confused

 9. 2018-12-11 в 12:55:19 | Сторонній

  При тому, що це один з найцікавіших сетінгів, представлених тут, сам сюжет лишає враження... ніби це мав бути роман, але його втиснули в оповідання. В романі доречніше виглядало б і те, що діти прив'язуються до Кобзаря, і краще розкрився би цей справді цікавий світ, і було б яскравіше видно обидва конілфкти: між приземленістю та польотом, і між загарбниками та жителями селища.

  Але взагалі автор багато хорого придумав. Вітаю і успіхів!

 10. Цікаво, а що більш ніхто не помітив, що "Дим над водою, вогонь в небесах" це приспів з Deep Purple? wink

  Цікаве, самобутнє, гарно написане оповідання. Герої живі. Пречудові (хоч і лаконічні) описи - все вимальовується перед очима мов кіно! І дивовижні, ще більш живі діалоги!

  Сеттінг, немов, взяли "Божевільного Макса", змішали з "Грою престолів" та запхнули це в постапокаліптичну Україну cool smile Місцями трошки вторинно, але загалом рятує оригінальнмй мікс)

  Автор явно знає, що робить: сподобалося як він чітко витримує мораль та лейтмотиви історії - велосипедна тема, пісня, кобзар, казки. "Автомобільні матюки" - родзинка на торті! snake

  Хто каже, що світ недомальований - ви просто неуважні до деталей та пісні wink

  Ну а що не влізло, то мені одразу було видно, що це заготовка під велику історію (що не взілзла ні в 20к, ні в 30к, ні в 60к знаків))

  Як на мене, якщо це дописати у повноцінну повість чи роман, з цього б могла вийти автентична історія міжнародного рівня, особливо, якщо трошки пригасити надто помітні алюзії з "Піснею льоду і полум'я", MadMax, Angry Birds тощо wink А може й не треба пригашувати - так ще цікавыше shock

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)