Повернутися на сторінку

Коментарів: 5

 1. 2017-09-07 в 10:16:22 | Аноним
  Вони живуть за суворими правилами: ніхто не виходить з дому вночі, всі пересуваються разом і ні з ким не контактують. Але непрохані гості порушують звичний спосіб життя сім'ї. Тепер справжній кошмар дістався до них і в лісі.

  Згадалось:

  2017-08-19 в 21:55:50 Аноним2
  ...
  До речі, це мене бісить в серіалі про живих мерців - куди поділися всюдисущі опариші?

  І такі да... Хотілось би знати surprised

 2. 2017-09-07 в 10:28:22 | Володимир
  В майбутньому на перенаселеній людьми Землі через брак продовольства уряд забороняє сім'ям мати більше однієї дитини.

  А от цікаво: навіщо забороняти?

  Якщо мама, чи тато, (чи обоє?) не мають чим годувати дітей, але чомусь хочуть аби вони мерли з голоду – то навіщо їм забороняти такі "бажання"? Не було ж таких заборон за всю відому історію людства! Люди (і навіть раби) плодились як дурні. Це вже традиція, звичай, мо навіть моральний імператив?

  І якщо нинішні тенденції зламаються, а людство повернеться до "витоків" (тобто, до бездумного розплоджування; активнішого аніж у мишей, у яких вагітність у голодні часи сама "розсмоктується"), то що не так, і навіщо заборони? А особливо, навіщо таке видавати владі(!), якій завжди: що більше рабів – то вигідніше.

 3. У Китаї така заборона діє.

 4. 2017-09-18 в 15:18:59 | Володимир

  smirk

  Вбив у пошуковик слова "населення китаю"

  Результат (одразу є графік):

  1980 = 981млн

  1990 = 1135млн

  2000 = 1263млн

  2010 = 1338млн

  Тобто, якось дивно діє та заборона...

  Можливо, вона вибіркова? Напр., своїм – "по-людськи", а "особам 2 гатунку" – Закон?

  До речі, емігрувати в Китай і стати там громадянином – майже неможливо (1емігрант / на мільйон місцевих). Іншої такої крани у світі мабуть нема (вже)!

  Зате, у них є окуповані території (з півдесятка), населення яких, припускаю, потроху намагаються загеноцидити. В Китаї добре лише людям "хань"... І навряд чи "ханок" виловлювали і примусово стерилізували... Не помітно, судячи з приросту населення...

 5. Зі мною китаєць навчався, він дещо про це розповідав.

  Ідея в тому, що одна дитина дозволяється всім. Можна ще, але це ДУЖЕ дорого, держава бере податок. За особливі заслуги родині дозволяють мати більше ніж одну дитину. Ну і там ще купа нюансів є, типу незареєстрованих дітей у сільських регіонах.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)