Кінофантастика: прем'єри 24 серпня

Кінофантастика: прем'єри 24 серпня

Четвер, 24 серпня 2017 г.
Рубрика: Колонка
Проглядів: 236
Підписатися на комментарі по RSS

Цього тижня маємо лише одну прем'єру, проте назвати її прем'єрою важко:

Термінатор 2: Судний день 3D

Команда, яка працювала разом з Кемероном над «Аватаром», надала глибини одному з найкращих фантастичних фільмів у історії кінематографа. Для тих, хто хоче поностальгувати, відчути ядерний вибух, шалені перегони і справжній драйв. І для тих, хто народився вже після цього фільму і хоче доторкнутися до історії.

Ту-ду-тум-ду-дум.

Термінатор 2: Судний день / Terminator 2: Judgment Day 3D

Рік: 1991
Виробник: США, Франція
Жанр: бойовик, фантастика
У головних ролях: Арнольд Шварценеггер, Лінда Хемілтон, Едвард Ферлонг, Роберт Патрік
Режисер: Джеймс Кемерон
Тривалість: 137 хвилин
Вікове обмеження: 16+

Минуло понад 10 років з того часу, як термінатор Т-800 був відправлений, щоб вбити Сару Коннор. Її син Джон вже народився і тепер є звичайним хлопчиком з великим майбутнім – він виграє війну людей проти кіборгів. Ця подія буде названа Судним днем. Щоб цього не сталося, машини відправляють в минуле наднового рідкого термінатора Т-1000. Ніхто не знає, як його знищити, він практично невразливий для будь-якої зброї і впливу зовнішніх сил і може змінювати свій вигляд як забажає. Джон майже не має шансів вижити проти такого ворога, але йому на допомогу приходить термінатор Т-800, якого перепрограмували сили опору. Якщо хто і може знищити Т-1000, то лише він... Це буде битва за долю всього людства.

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>