Повернутися на сторінку

Коментарів: 9

 1. Оповідання мотиватор. Цікаво,читається легко, але чогось не вистачає: до гумору не дотягує, до іронії теж, якось просто. Офісно-планктонна атмосфера історії не радує,можливо було так задумано.

  А опис, коли розбиває кавоварку з відсилкою до фільму, звісно картинка малюється, але це можна було зробити і без цього відступу у наш час, збиває з читання воно, з ритму,який і так повільний, неначе вириває читача з оповідання так сказати.

  І ці звернення, якось незвично, такий стиль притаманний класиці, тому ж Дікенсу,а не сучасному фантастичному оповіданню.

  Але більше сподобалось, чим ні.

  Успіхів!

 2. 2016-09-01 в 22:26:47 | Спостерігач

  Погана казочка.

  П.М.: Крейсер - невеличкий ударний корабель призначений для рейдових операцій на торгівельних комунікаціях ворога.

 3. 2016-09-02 в 10:58:43 | Володимир

  Дуже не вистачає пояснення, чому люди не були приспані (анабіоз?)

 4. 2016-09-02 в 11:05:15 | Квінта

  Сподобалася легка жартівлива атмосфера. А ось відступи-діалоги з читачем чомусь не зайшли. Та, мабуть, справа особистого смаку.

 5. 2016-09-10 в 11:37:46 | Олександр

  Ну, так, знову казочка. Добра та лагідна. І все.

 6. 2016-09-20 в 10:19:47 | Старліт

  Авторе, пробачте за асоціацію, але початок ніби списано з дурнуватої пісні "В Пітєрє піть!". Тільки замість горілки - чай. Але все та ж компанія невдахsmile

  Читалося легко, місцями веселило. Але не дуже. Сюжет передбачений. Світ, крім певних абсурдних бюрократичних колізій, не описаний. Багато відверто дитячих пасажівsmile такий собі бунт малюків на чолі з Нейзнайкою. Хоча написано вправно.

 7. Та не зле написали, авторе, норм wink .

  Просто, миленько, однак це не оповідання переможець. Надто багато кави на початку, вона, фігурально кажучи, залила собою половину тексту.

  Бажаю успіхів!

 8. Дякую всім за коментарі.

  1) Так, атмосфера офісного планктонства і має "не радувати" - так задумав.

  2) Так, момент з описом фільму, напевне, зайвий - просто вирішив влаштувати експеримент. Напевне, разультат у нього невдалий - не буду більше таких моментів використовувати wink

  3) Про означення крейсера знаю. Просто хотів щоб у юних читачів воно асоціювалось з величееееезними кораблями з ЗВ.

  4) Щодо анабіозу - якщо чесно, навіть не подумав, дякую. Обов*язково доповню цим твір.

  5) Згоден, світ не завадить описати.

  6) Відверто дитячі пасажі... Ну, я планував відверто дитяче оповідання з легким присмаком офісного гумору для дорослих. І, якщо чесно, навіть не думав що з трьох творів сюди дійде цей, бо це моє перше дитяче і напівгумористичне оповідання. Інші два мені подобались більше LOL

  У будь-якому разі ще раз усім дякую, усі зауваження врахую wink

 9. 2016-09-27 в 08:43:15 | Чернідар

  Антибюрократичний пармфлет замаскований під фантастику. Фантскладова дуже слабенька і нелогічна, терміни використовуються "приблизно". Ну та це ролі й не грає, бо логічність світу та мотивації персонажів тут не потрібні. Фактично - ми дивимось виставу маріонеток, де автор смикає за ниточки. Такі вже вимоги жанру і це допустимо загалом.

  Взагалі все має право на існування, крім одного: а як так сталось, що всі до одного поліцейські поставили запобіжник. Якийсь роздовбай точно забув би... чи навпаки - не забув. І тут весела історія стає страшною, ага. І от саме з цього моменту веселий настрій пропав і твір почав бісити: надто жваво пригадалось, як воно буває.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)