Повернутися на сторінку

Коментарів: 7

 1. Гарно написано. І цікаво. Але ж містика і не зовсім про симбіоз.

  Успіхів на конкурсі!

 2. Ой, мені дуже сподобалось. Я так люблю будинки, архітектуру і все, що з цим пов'язано. І ідея дуже цікавв. Дякую вам, авторе, за такий сміливий політ вашої фантазії. Насправді дуже цікава ідея, хоча до теми конкурсу віднести можна з натяжкою. Успіхів!

 3. «Як, все-таки, химерна буває природа ...», - сказав їжачок злізаючи з кактуса ..

  Так ось ти який, виявляється, стиль вАМПІР в архітектурі.

  Саме оповідання сподобалось.

  Ось тільки, на превеликий жаль, не бачу відповідності темі конкурсу. Немає в оповіданні симбіозу, що веде до виживання людства.

 4. 2018-03-27 в 10:41:25 | Род Велич

  Дивне поєднання нудної посвякденності, містичного трилера, соціального протесту на невдоволення житловим питанням grin

  Купа стилістичних помилок та зайвих слів (весь час "будую будинки", "я впізнав, і він впізнав", "ніякої, ніяких, ніяких..." і т.п.). Зовсім на зрозумів навіщо там було слово "кластери".

  І зовсім не по темі. Паразитування - це симбіоз, а харчовий ланцюжок - ні.

 5. В будинку багато закутків, таких маленьких кластерів, звідки все життя чутимуться таємничі звуки. Господарі безкінечно шукатимуть неіснуючих мишей, а потім заведуть кота, щоб списувати все на нього.
  ...
  - Гарна робота, пане майстре! Коли мені сказали, що ви найкращий, я ніскілечки не повірив. Але жінка допиляла. І все так гарно продумано, особливо сонце. Взимку будить вчасно, влітку ледве заглядає, дає доспати. Під сходами є такий куточок, можна говорити пошепки, а чути аж на горищі. Одне бісило, постійно чути якесь шарудіння. Скільки не ставили пасток — жодна миша не впіймалась. Кота завели — без результату.

  От якось це відірване від реал.життя.

  Всякі шуми змушені слухати люди, особливо в багатоповерхівках, але щоб думати на мишей...? Хіба що в селах?

  Ідея, що будівельники є упирями – вже ближча до реальності. Вона підкріплюється цінами на нерухомість і їхнім нездоровим, кровожерним прагненням забудувати всі зелені зони в місті... (упирі не їдять зелень!)

  А ще дивно в оповіданні, що невдоволеним(? аж до смертовбивства) клієнтом будівельника був теж якийсь упир!

  В оповіданні взагалі були прості люди?

  І в чому ж таки симбіоз? Будувати вміють лише упирі, а жителі тих будинків (переважно пргсті люди?) платять власним спокоєм?

 6. Гарно написано, дякую. І ідея оригінальна. Симбіоз, на мою думку, полягає в тому, що упир міг би пити кров, але знайшов інший, паразитичний спосіб харчування.

 7. Усі пристосовуються. Навіть упирі. Бездушні коробки не втримують часу. Час бережуть садки вишневі коло хати.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)