Повернутися на сторінку

Коментарів: 8

 1. Ми – маленькі пласкі коробочки, начинені мікросхемами.

  25 століття. І мікросхеми. Це приблизно так, як пергаментні сувої та воскові свічі в з 15-го століття в 20-му. а, враховуючи пришвидшення прогресу - може й менш доречно. Написали б "начинена псевдоорганічними квазіструктурами" - все було б зрозуміло! grin

  Я про те, що присутня зайва деталізація яка не не користь тексту.

  ... дочитав. Класно. Є недостовірні психологічні моменти людини-книги - особливо в кінці. Приклад "знається, це називається ностальгією". А чому він невпевнений? забув, чи що?

  За кінцівку - респект, втім суспільство недостатньо розкрите, що судити права книга, чи ні. Тому вийшло наче трішки змазано - радив би або показати більше суспільство, або зародити сумніви - наскільки оцінка книги адекватна.

  Втім, оповідання хороше, одне з найкращих поки що. В фінал вийти повинно.

 2. 2013-02-02 в 11:21:22 | Дврг квдл

  Отже дане оповідання супер і заслуговує на перемогу. Автор молодець!

  Подумав і вирішив написати схвальні відгуки до всіх оповідок, без виключень... а то повторюється старорежимне минулоконкурсне ярликування і зомбування. Це - супер і заслуговує фіналу, а це - не дуже.

 3. Сподобалося.

 4. Ми – маленькі пласкі коробочки, начинені мікросхемами.

  Вже зараз це звучить пережитком, а що ж буде в 25 столітті? Ідея вторинна: я вже не кажу про класиків - сам ще в 1988 році наваяв щось у цьому дусі smile.

  Щодо філософських роздумів - цікаво, але трохи заскладно. Може тому, що йде суцільний монолог.

 5. Добре хоч, що у 25-му столітті мікросхеми, а не перфокартиgrin

  Власне, а де оповідання? Твір-роздум на тему "куди котиться світ" бачу, оповідання - ні.

  Саме фантприпущення сподобалося, а от інше - ні, даруйте.

  Успіхів.

 6. Спасибі за добрі слова коментаторам) Чи то справді щось таки вийшло варте доброго слова чи то конкурс рецензентів робить свій видобуток і всі швидко подобріли)

  Щодо мікросхем - то ляп стався. Звісно, якоюсь кривою логікою можна було б це обгрунтовувати - але простіше - виправити.

  Щодо первинності чи вторинності - впевнений що кожному оповіданню можна підшукати якісь більш чи менш близьке першоджерело. Як на мене - завдання оригінального трактування уже відомих ідей є також вартим уваги.

 7. 2013-02-04 в 12:01:07 | Бабуся Зима

  Не дотягнули, авторе, ідею до вдалої реалізації. Філософія, ідея - є, от і добре, а героя за тим не дуже видно, завершення слабкувате, бракує яскравої події. А було би спілкування цієї людинокниги з читачем, зав'язалися між ними або симпатія, або антипатія, вже краще. А зараз нуднувато, не вистачає живої води grin

  Потенційно дуже гарний твір, якщо переписати наново.

 8. 2013-02-24 в 17:36:49 | Аноним

  Оповідання сподобалося. Нехай хтось каже про вторинність, але мені здається що не зайвим є час від часу нагадувати: "люди, не прогавте своє життя".

  Загалом, написано непагано, але й помилки є. Наприклад, слухи - чутки.

  І чомусь один абзац повністю вибивається з оповідання. Купа помилок і враження якоїсь невідредагованості.

  Цитую: Адже всі моральні інструкції були сформульовані ще в далекій древності (у сиву давнину). Та що з того, кожному цікаво самому пізнавати, як співав класик, «емпірічєскі разлічні сторони життя». І тут же продовжував: «Hе диво то, же прозаїческі закінчилась любовь твоя». (ці «цитати з класика» жахливим суржиком страшенно псують оповідання)

  Слід завважити (зауважити), що, зазвичай, не тільки любов закінчується прозаїчно, а й саме життя. Що ж, такі ми є – люди-тварюки. Чи тваринки (люди-тварини). За звичкою все ще зараховую себе до людей, хоча, напевно, це стверджувати так (або «стверджувати це», або «стверджувати так») досить дискусійно.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)