Повернутися на сторінку

Коментарів: 12

 1. Почитала, бо зацікавила назва - колись так само називалась пісня гурту Фантом-2. smile

  Сподобалось. Я, правда, половину не зрозуміла, але сподобалось. А на фразі

  Звучить так, наче мене змушують робити те, що я й так збираюсь

  взагалі сміялась. smile

  Вболіватиму за це оповідання.

 2. Ага! Все ви зрозуміли, якщо аж таку асоціацію вловили. Ну хіба геть пісню забули wink Хоча й вона відсилає до одного полтавського поета wink

  ...

  Хто ти, людино? Природи вінець?

  Дарунок галактик? Планети творець?

  Привид минулого? Цвіт майбуття?

  Чи непрочитана книга життя?

  (С) Фантом-2

  Дякую за відгук!

 3. 2016-09-02 в 00:41:42 | Спостерігач

  Цікава переробка гарного голівудського фільму.

  правда порівняно з оригіналом надто затягнутий початок. Немає подій які б затягнули читача. Передивіться стрічку ще раз. Помітите ті кілька важливих деталей, що не дають глядачу нудьгувати.

  Але кінець мені сподобався.

  П.М.: Ні я не звинувачую автора у плагіаті. Навіть не думав.

 4. 2016-09-02 в 12:01:25 | Володимир

  Цікаво було.

  Але згодом і моторошно...:

  > За гроші ви отримуєте все: довголіття, юність, абсолютне здоров’я,

  От розведеться купа "вічних" багатих людей і для інших місця майже вже й не залишиться...

 5. У мене двояке відчуття. Твір цілісний, гарний живий діалог, початок інтригує. На додачу хепі енд. Але поряд з тим якісь кордонні герої. Панна з попою. Професор Це Посада з бородою. Гість. Чи то вони надто голлівудські, хоч йде прив’язка до України, чи не встигли себе проявити. Гг здався мені флегматиком, це непогано. Просто біснуваті гг легше чіпляють. Якби він більше боровся, або більше займався самокопанням – хто я? бути чи не бути, – мені б більше сподобався, але тоді б він був моїм, а не вашим) Так що отаке двояке відчуття. Авторський виклад сподобався, рух сподобався. Ще та жіночка, яка розслабила всі мязи.. класна деталь. Але харизми, як на мене, не вистачило.

 6. 2 Спостерігач

  Цікава переробка гарного голівудського фільму.

  Фігассє! Я розумію, що "все написано до нас", але, побий мене грім, якщо я розумію, про що Ви. Хоч назву фільму скажіть!

  2 Амі

  "до мене" - дивно звучить... ну, менше з тим.

  Але поряд з тим якісь кордонні герої. Панна з попою. Професор Це Посада з бородою. Гість. Чи то вони надто голлівудські, хоч йде прив’язка до України, чи не встигли себе проявити.

  Тут я попався у пастку "погляду від першої особи". Цих героїв зображено очима особистості, яка тільки формується зі скалок, і в якої переважна більшість уявлень - кліше. Герой так бачить по сюжетних причинах, а читач все бачить очима героя.

  2 Володимир

  От розведеться купа "вічних" багатих людей і для інших місця майже вже й не залишиться...

  Там недарма є згадка про космічні програми wink А народжуваність і так невелика. Виклики будуть, але геть моторошно - не буде. Окрім того ми й так навантажуємо мозок, невідомо скільки часу свідомість справно функціонуватиме навіть за умов бездоганно-молодого тіла. Установість ОС на комп'ютер. Потім перенесіть її (саме перенесіть, не переустановлюючи) на нове залізо. Потім ще раз... Скільки раз залізо не міняй - система рано чи пізно умре. А в недбалого користувача - умре задовго до початку проблем із залізом wink

  Дякую всім за відгуки!

 7. 2016-09-04 в 15:27:49 | Спостерігач

  Прошу: назва стрічки "Self/less".

  І від переносу з машини на машину з оперційною системою станеться мммм... дайте подумаю - нічого. Особливо якщо конфігурація харда близькі. Звісно якщо мова іде про операційну систему, а не про віндоус.(Хоча десятка поки що виказує дива стабільності)

 8. Прошу: назва стрічки "Self/less".

  А, цю бачив. Якщо подумати - певна подібність є, тільки у фільмі переносили свідомість на зайняте тіло. Тут - на чисте, а у звільненому тілі - щось залишилось. Звісно, у фільмі не розкривають, що сталось із "старим" тілом... так, що при наявності уяви wink

  Проте я глибоко сумніваюсь, що є можливість перенести свідомість на настільки інше "залізо".

  Щодо того, що у мене ремейк - тут не погоджусь категорично. Хоча б тому, що при певній подібності фантприпущень, ідея творів принципово різна. А про переніс свідомостей не писав тільки лінивий, "селфлесс" з тим же успіхом можна вважати ремейком Шеклі wink

  Все-таки різні речі: свідомість людини, яка заміщає чужу (і вибір, із цим пов'язаний) та набуття самосвідомості і особистості затаєними мріями.

  ЗІ

  Про переніс сервера на нове залізо я б із вами поговорив, але як автор боюсь розлякати коментаторів і приманити зацікавлених. А анонімність не дозволяє сказати: "повірте моєму досвіду, після другого переселення простіше все підняти заново, ніж переналаштовувати старе" wink

  Десятку - не переносив ще, не доводилось.

  ЗІІ

  Та ви мене засмутили: все придумане до нас :(

 9. 2016-09-07 в 00:18:31 | Спостерігач

  Відкидаємо невдале слово "переробка" і "рімейк" туди ж. Я був не правий.

  Просто саме асоціації з цим фільмом викликало в мене читання вашого твору.

  Ну і так з часів Гомера важко написати щось нове. Але варто старатися. Все ж про боротьбу звитяжців, та мандри крізь таємничі лабіринти (наукових)(психологічних) загадок людям читати не набридає.

 10. Просто саме асоціації з цим фільмом викликало в мене читання вашого твору.

  Після Вашого пояснення - у мене теж :( Якщо замінити клоноване тіло на просто "інше" та змінити часопростір - то запросто може вийти фанфік-доповнення :(

  Втім,не уявляю, як від цього відбитися. Перенесення свідомості буде викликати такі асоціації, варп-двигуниасоціюватимуться із Зоряним Шляхом (хоч винайдені не там), роботи - з Азімовим, лазерні мечі - із Зоряними Війнами (хоч де їх тільки не описували).

  Втім, якщо будуть задумки, як, зберігаючи основну ідею твору - самозародження особистості із нереалізованих, загнаних у підсвідомість мрій - можна реалізувати щоб уникнути згаданої Вами асоціації - підкажіть.

  Дякую за приділений час, Ви показали мені мій твір з геть іншого боку

 11. 2016-09-07 в 16:44:07 | Спостерігач

  *погялд лемура*

  Збагойно!

  Даю натяк.

  Star Wars, StarCraft (прости Боже) and Halo - мають "лазерні мечі". Їх часто їх знаходять подібними? Ні. Бо в них є і інші унікальні деталі, атмосфери, сюжетні ходи (о так їх можна і варто робити) стилістику та легендаріум.

  Більш детальне опрацювання світу, створення додатакових історичних персонажів та ідеї. Все це дасть Вам змогу зіткати своє інікальне полотно. ну і звісно сюжет. Який чіпляє за живе. Змушує спів чувати.

  Втеча з лабораторії аби збагнути як там опинився. Сни про іншого себе, зустірч з "собою" - це все стандартні та сильні ходи.

  І повертаючись до того ж StarCraft - дуже багато передрано з 40К, стилістика часом сильно плаває а технічна база створює купу питань. І шо? Завадило це Старіку стати популярним? (про баланс не треба. Я люблю РТС і глибоко переконаний Блізи ніколи навіть не намагалися збалансувати геймплей)

  П.М.: я не для того пишу коментарі аби когось образити чи відбити охоту писати. Я просто хочу читати твори від яких неможливо відірватися українською. Отака я корисна скотина smile

 12. 2016-09-11 в 19:43:04 | Олександр

  Кращі твори завжди викликають найжвавіше обговорення. Твір якісний, на високому рівні. В технічні деталі після прочитання навіть не хочеться лізти. Мені по темі більше нагадало Линию Грёз Лукьяненка, але тільки здалеку. Так саме по собі оповідання не схоже на інші книги. Дякую автору, бо нинішній конкурс поки не дуже радує, особливо у порівнянні з минулим. А - іще - краща онлайн-гра зараз все таки WoT. )))

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)