Повернутися на сторінку

Коментарів: 7

 1. 2017-04-01 в 15:13:17 | Володимир

  Початок пафосний.

  І знову сюр...

  І знову відсутні діалоги...

  І ось я ловлю себе на думці, що очі читають, а я чомусь за ними не стежу; думаю натомість: а для чого потрібен такий сюр? І взагалі будь-який? Яка його мета? Хто споживає? У кого від нього прояснються думки й свідомість, і загострюється розум? Бо я чомусь таких ефектів не відчуваю, і навпаки – мабуть саме тому й відволікаюсь, щоби захистити мозок.

  І зрештою стає навіть незатишно: а раптом в тому невиправдано ускладненому, заплутаному тексті – закодоване щось справді небезпечне, якесь НЛП, і воно якось вирветься й зжере мене?

 2. І зрештою стає навіть незатишно: а раптом в тому невиправдано ускладненому, заплутаному тексті – закодоване щось справді небезпечне, якесь НЛП, і воно якось вирветься й зжере мене?

  Ліл.

 3. Спочатку сюжет нагадує аніме. Потім забагато філософій. На цілу книгу вистачить. А де сама історія? Як історія для підняття настрою - трохи не дотягує. Але всерівно твори і розвивайся, коли воно тобі в радість)

 4. 2017-04-10 в 23:44:48 | Аноним

  По-філософське сильно. Імпонує таке бачення проблеми. І надалі не висловлюйте власну думку, прислухаючись до інших, але пишіть те, про що хочеться...

 5. 2017-04-17 в 20:54:11 | Ветеран

  Схоже, автор пише не для високоповажної публіки, а ... просто декларує (свої?) філософські уподобання, та демонструє володіння словом. В цих аспектах - "усьо чотко", та хотілося б дій, діалогів, несподіванок...)

 6. Фактично, це не оповідання. Це якесь філософське ессе.

  В принципі я немаю нічого против філософії, і з багатьма думками автора згоден. Але...

  Мені це було б цікаво, як оповіданя, якби ця філософія була вплетена у якийсь сюжет, у переживання якихось героїв (бажано живих smile

  Але сюжету (наративу) тут немає взагалі. Є якийсь зблиск на початку і все. А потім знову авторськи думки, думки, думки...

 7. Філософія, філософія, філософія і нічого крім неї. В рамках конкурсу сприймається дуже нудно, бо коли хтось хоче почитати філософію - він читає філософію, а не фантастику. Я не кажу, що у фантастичних оповіданнях не повинні підніматись якісь важливі мотиви, але це не повинно заважати сюжету. І знову антиутопія - автоматично зайві люди.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)