Повернутися на сторінку

Коментарів: 6

 1. Я так розумію, "лалія" - то від слова "lol"? То мені щось не дуже гіперлол. Якщо вірно зрозуміла автора, мала вийти сатира. Ну, вона й вийшла, але без родзинки. Нічого принципово нового чи особливого, так уже сміявся багато хто до вас, авторе. Тому й не зачепило.

 2. Вітаю, авторе!

  Добряче ж вам допекло. Втім, ваш крик душі я цілком розумію і підтримую, особливо щодо бюрократичної машини. От тільки з фантастикою туго - якби не 2829 рік - то й нема її.

  Успіхів та наснаги!

 3. L.L.

  Слово "гіперлалія" утворено від грецьких ὑπέρ (huper) - "над, зверх" і λαλιά (laliá) - "мова, говорити", за аналогією з ехолалією - неконтрольованим повторенням почутого, що супроводжує різні психічні розлади. І мені теж не смішно.

  Можливо, прочитавши назву, ви налаштувалися на щось більш веселе, а тут таке. В такому разі, звісно, контраст зіграв не на мою користь.

  А про те, що багато хто таке вже робив, говориться (і не без підстав) на кожному конкурсі про кожне друге оповідання. І тут же зауважується, що на це не варто звертати уваги, бо невикористаних сюжетів чи ідей не залишилось.

  Фантом

  На минулому конкурсі сперечалися про те, чи можна вважати альтернативну історію фантастикою і дійшли висновку, що "аякже!". Давайте вважати, що це - альтернативна історія майбутнього wink

 4. 2014-02-10 в 11:30:42 | Няша Л.

  Мені сподобалось.

  Що правда забракло сюжету - його тут не має.

 5. Мені оповідання по собі лишило питання - "і що?" Не дуже зрозуміло, які думки або почуття воно має нести. Іде собі людина та вголос до перехожих жаліється на життя, намагаючись все оформити в саркастичному тоні. Вибачте, не чіпляє.

 6. Мені оповідання по собі лишило питання - "і що?" Не дуже зрозуміло, які думки або почуття воно має нести. Іде собі людина та вголос до перехожих жаліється на життя, намагаючись все оформити в саркастичному тоні. Вибачте, не чіпляє.

  Ого, коментар!

  За задумом людина не жаліється, а схибнулася - звідси нестримне говоріння і манір спілкування.

  Дарма вибачаєтеся, не Ви ж це написали.

  Дякую за відгук.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)