Повернутися на сторінку

Коментарів: 10

 1. 2015-09-26 в 14:21:25 | Зіркохід

  Непогано. Трохи не моя тематика, щоправда, але написано гарно. Удачі.

 2. Таке враження, що характери героїв від початку до кінця тексту змінились щонайменше три рази. Так що я нічого про них не зрозуміла.

 3. Як на мене, оповідання треба буде потім поліпшувати. Наприклад, ті ж слова:

  — Я не такий. Життя на Міранді мене змінило, хоча я зрозумів це лише зараз, — заперечив лорд Іліал. — Я не можу застосувати силу і не можу відпустити дівчину з вами! Для того, щоб її захистити мені не обов’язково потрібні ментальні сили, буде достатньо фізичної.

  Ворогу так не кажуть. До того ж це лорд! А виправдовується, мов хлопчик перед шкільним вчителем: "Я не такий..." і т. д. З ворогами, на мою думку, розмовляють інакше, не пояснюють.

  Схожі зауваження є й щодо іншого тексту, але перераховувати все не стану. Гадаю, моя головна думка зрозуміла. Втім, звісно, вирішувати автору. В цілому ж, сам по собі твір вийшов непоганим, але він міг би стати кращим після доопрацювання.

  Звісно, це лише моя думка.

 4. Починалося як жіноче фентезі, скінчилося трохи моторошно grin

  Я теж не дуже зрозуміла, які стосунки між ними виникли. Лорд хотів використати Касану для своїх цілей, тому спробував закохати. А в кінці він сам повів себе, як закоханий. Коли встиг?)

 5. 2015-09-29 в 10:27:45 | graphomaniac

  Дуже зайві розжовування в діалогах, де розказують про Касану й те, що Іліал змінився.

 6. Дякую, що читали.

  Окреме дякую за зауваження. Побачимо, що можна зробити.

 7. Дивне оповідання. Мені сподобалося. Я б розділив історію з наглядачем і Ілалом у різні твори, бо вони перевантажуть цей маленький твір своєю присутністю.

 8. 2015-09-30 в 11:02:21 | Конструктор

  назва взагалі не в тему...Дуель, який так і не відбувся....а може краще якби вони в кінці таки побилися чи що? а то забагато описів...мало діалогів....і весь час якісь пояснення, наче читач мала дитина і не зрозуміє думку автора без усіх "а тут так...а там було таке....а тепер наче так....а він те, бо він це". Певно автор хотів вмістит багацько усього в малий об'єм, але вийшло на альо =) не відчувається Першовідкривачизм....ну не має його тут.

 9. Хороше оповідання.

  Сподобалось!

  Успіху!

 10. Дякую за увагу до твору та відгуки, колеги. Немає меж для вдосконалення! Все буде Фортеця!

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)