Повернутися на сторінку

Коментарів: 266

 1. Лариса, если ты пытаешься на меня наехать, то отвечу, что буду начинать обсуждение, когда захочу, если посчитаю тему обсуждения нужной. На ЗФ давно было пора ввести премодерацию рассказов или дополнить правила.

 2. Если комментарии на рассказ теперь считаются началом конфликта, тогда да, кончено я начал обсуждение приводом матерных цитат. И что?

  Володю, я просто зараз не знайду, але, пам'ятаю, вже був конфлікт за твоєї участі на ЗФ з приводу Олениного і Сілівриного співавторського. Я можу повторити лише те, що казала тоді. Якщо вмієш писати, і незле, варто добирати слова і тон, виважено підходити до емоційного забарвлення. Як-то кажуть, що не дозволено Зевсу, дозволено бику (чи то пак, навпаки, хе-хе...)

 3. дозволено бику

  Опять передергиваешь, Лариса, хотя я бык по гороскопу.

  Пока в правилах не будет написан запрет в рассказах на матерщину, я буду оставлять за собой право разговаривать цитатами под теми же рассказами. По логике автора, в тексте рассказа можно писать слово х... без точек, а вот в обсуждении при приведении цитат низ-зя? Надо стыдливо опускать голову в песок?

 4. Лариса, если ты пытаешься на меня наехать

  Здається мені, я якось особливо тебе не виділяла, зверталася до всіх. А цитувала твої слова, бо, власне, підтримую діалог. Щось у тебе сприйняття розгулялося. Думаю, тобі варто полічити до десяти - особисто мені допомагає. Ну, або довше.

  буду начинать обсуждение, когда захочу, если посчитаю тему обсуждения нужной

  ОК, я не проти, аде над формою таки варто думати, як-то кажуть, виходячи із задач. Конструктив потребує виваженості, як на мене.

  На ЗФ давно было пора ввести премодерацию рассказов или дополнить правила.

  Пам'ятаю, ця тема піднімалася, але, наскільки я пам'ятаю, її було складно реалізувати через брак людського ресурсу. Може, з тих пір щось змінилося - не знаю. Хай хлопці уточнять. Можливо, у тебе є думки чи пропозиції з того приводу.

  Хоча, на рахунок саме обсценної лексики я не знаю як бути. Алу вище відповіла.

 5. Можливо, у тебе є думки чи пропозиції з того приводу.

  Я не организатор, в команду меня не приглашают. Но посмотри, как реализована премодерация на тех же Стоптанных кирзачаз. И там порядок.

 6. хотя я бык по гороскопу.

  ОМГ, та не знаю я, хто ти за гороскопом, і взагалі, ти мені лестиш, вважаючи, що я так вже цікавлюся твоєю персоною shut eye чи собі cool smile

  На рахунок матів сказала. Колись при нагоді розповім анекдот, який мені пригадався - його краще вголос. Про Васєчку і дівчину з його класу - може, ти й так його пам'ятаєш. Саме це мені й нагадав сир-бор із коментуванням і посиланням, чесно.

 7. ОМГ, та не знаю я, хто ти за гороскопом, і взагалі, ти мені лестиш, вважаючи, що я так вже цікавлюся твоєю персоною shut eye чи собі cool smile

  Я пошутил, Сновыда, неужели ты думаешь, что я не знаю, в кого превращался Зевс?

  Ладно, ухожу я временно с конкурса, откровенно не интересно.

 8. Но посмотри, как реализована премодерация на тех же Стоптанных кирзачаз. И там порядок.

  Не сперечаюсь. В них досвід більший, та й команда, думаю, теж. Будь ласка, давай ідеї - впевнена, хлопці не відмовляться реалізувати, якщо їм це буде до снаги.

 9. Я пошутил, Сновыда, неужели ты думаешь, что я не знаю, в кого превращался Зевс?

  Думаю, знаєш, це просто я така емоційно тупа - такіє ізвороти нє для моєї тонкої душевної організації лошаді. cool smile

 10. 2014-02-14 в 12:33:23 | Автор ріки

  Мне осталась одна забава:

  Пальцы в рот - и веселый свист.

  Прокатилась дурная слава,

  Что похабник я и скандалист.

  Идите-идите, надеюсь не туда, куда меня послали. Нервы надо в коробочке держать и не вспыхивать на цитаты из текста.

  Ах! какая смешная потеря!

  Много в жизни смешных потерь.

 11. Уважаемый автор реки, у вас большая практика засовывания пальцев в рот? Ну-ну. То-то по тексту слово из трех букв употребляете.

 12. 2014-02-14 в 12:50:23 | Автор ріки

  Я не настільки майстерний поет, а класику, кажуть, треба знати.

  Смішний ви. І мені б колись направду було б жаль вас. Бо навіть незважаючи на постійні образи від вас у мій бік, я не бачу потреби у тому, щоб розвивати конфлікт чи злитися на вас. Тільки от рот мій лишіть у спокої, або вже поділіться фантазіями, бо ніяк не допетраю ті паралелі між ротом, пальцями і матюками.

 13. от і я про те ж... почни модерувати лексику, а там і до смислів доберешся wink Бо ж практично все можна подати так, щоб потім було мучітєльно больно можна сказати "А я що? А я ж нічо..." grin

  Так що будьмо взаємно ввічливими, і розмежовуймо твір (із його героями та художніми засобами), обговорення і особу кожного з поселенців-фортечан.

  І буде всім нам щастьє.

 14. 2014-02-14 в 12:54:13 | Автор ріки
  от і я про те ж... почни модерувати лексику, а там і до смислів доберешся wink Бо ж практично все можна подати так, щоб потім було мучітєльно больно можна сказати "А я що? А я ж нічо..." grin

  Сновидо, я чесно не зрозумів, що ви маєте на увазі.

  Друга частина зрозуміла.

 15. Я за жесткую премодерацию, но тут, к сожалению, все пущено на самотек, поэтому есть вот такой бред.

 16. Не сумніваюсь, що не зрозуміли smile Треба тренувати розуміння - то завжди на користь.

 17. 2014-02-14 в 12:59:07 | Автор ріки

  Ну от знову ви, якщо не "бред", то "х...", або автор шкрябає. Чи ви не відчуваєте негативної конотації в таких словах. Це курка шкрябає лапою, а не великий письменник - автор "Рівного полотна ріки" по клавіатурі віртуозно вистукує. Повторюсь, ща вам варто підбирати слова. Те ж саме ви можете закинути мені, але подивіться діалог: де з мого боку була атака, а не контратака? Чи ви думаєте, що за подібні слова автори будуть вам у ноги кланятися?

 18. 2014-02-14 в 13:00:07 | Автор ріки
  Не сумніваюсь, що не зрозуміли smile Треба тренувати розуміння - то завжди на користь.

  І ви туди ж. У вас тут що, епідемія хамства? Чи що?

 19. Боюсь, навіяло

 20. Володя, по поводу премодерации ответ очень простой: я несколько раз сталкивался с позицией "Бедного автора каждый обидеть норовит", когда на ФР не пропускал рассказы с матом и гуро, и долго потом выслушивал о художественных особенностях ("правда жизни!") и методах. Потом поставил эксперимент - предложил участникам самим решить быть ли одному из таких рассказов в конкурсе или нет. Дружненько народ проголосовал быть. С тех пор я считаю, что это прецедент, и все художественные особенности пусть оцениваются наличием или отсутствием баллов.

  А в комментариях же мат закрыт. Потому как рассказ - он всё-таки литературное произведение того или иного качества, но коммент нет. Наверняка поймёшь в чём разница с т.з. законодательства.

Повернутися на сторінку