Повернутися на сторінку

Коментарів: 10

 1. Непогано! Майже Джордж Мартін.smile

  Дякую.

  Успіху на конкурсі!

 2. Трошки не зручно стрибають епізоди, не одразу розумієш, де у якому часі відбувається дія.

  Але загалом дуже добре!

  Сподіваюсь побачити у фіналі.

  Успіху на конкурсі!

 3. Дуже добре написано, проте я заплутався, що мав значити епізод із хлопцем, який вміє читати старою мовою. Кілька разів перечитав і не зрозумів.

  Загалом, якщо чесно, типу-середньовічний-Китай не дуже добре стикується з ядерним постапоком. Я розумію, що типу так треба для інтриги, але не вірю, що в них не було би хоч якоїсь нашої сучасної зброї чи обладнання. Також не віриться, що вони не розуміють природу Невидимої Смерті. В результаті я під час прочитання уявив цікавіші варіанти розвитку ідеї, ніж те, що сталося насправді. Типу імператор то людина з майбутнього та це темпоральна війна для зміни історії, щось таке.

  Втім, все це не завадило отримати задоволення від тексту, просто від ритму оповідання і чистоти стилю. Дякую, фінал однозначно.

 4. Дякую всім за відгуки й відзначення плюсів і мінусів тексту. Останні обов'язково обдумаю і спробую пофіксити - якщо не в іншій редакції цього твору (хоч чому ні, принаймні частково), то принаймні надалі.

 5. Де всі? Продовжую вболівати за цей текст. Камєнти, прийдіть!

 6. 2019-05-23 в 17:52:56 | Грішник

  Гм, цікаво. Хоча більше всього зацікавили стратагеми. Хоча вони не авторські, а китайські, із задоволенням познайомився із всіма тридцять шістьма в інтернеті. Раніше не читав їх, дякую, що познайомили з ними. Про маріонетку, котра переграла ляльковика, цікаво, але неправдоподібно. В основному, маріонетку смикає ціла система, і всі ниточки не йдуть до одного ляльковика, а за кожну ниточку смикає свій ляльковик, мені здається. Хоча в оповіданні описана ситуація, як трапилося одноосібне керування, особисто мені не повірилося до кінця. Ну й правий берег Дніпра просто притягнутий, з таким же успіхом можна написати правий берег Волги, Тигру, Сени, і від цього оповідання не зміниться, на мою скромну думку. Удачі!

 7. 2019-05-23 в 22:06:15 | Сторонній

  Фінальна пояснення про Дні про, ядерну війну та радіацію - зайве. Фантастична складова оповідання теж зовсім слабкого стосується того, що відбувається у тексті.

  І це абсолютно не міняє того, що це найкращий текст. За роки Фортеці я стрічка тут не більше п'яти настільки якісних робіт. Автор - боженька. Перше місце.

 8. Дякую за нові відгуки.

  Мені приємно, що тексту приділили увагу і що він викликає переважно позитивні враження. У зауваженнях я теж бачу резон - спасибі, що поділилися міркуваннями, для мене це важливо (і це зараз не формула ввічливості). У мене, звичайно, виникли певні думки "у відповідь", але це не так контраргументи, як коментарі, які радше розширюють межі історії, ніж дають пояснення щодо того, що вже в ній є.

 9. Текст досить таки нудний.

  Американці такого не друкують - а у нас це вважається

  супер-текстом...сумно.

 10. Питання смаку. Дякую за відгук.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)