Повернутися на сторінку

Коментарів: 13

 1. 2020-03-29 в 18:54:17 | Мандрівник

  Дуже сподобалось оповідання. Майстерно описаний світ шоу-бізнесу, робота до виснаження заради місця у групі, конкуренція, та й як без кохання.

  Проте, на мою думку, зовсім не для цього конкурсу. Це скоріше "підкорення тіла" чи "клонування душі".

  Дякую автору за чудовий твір.

 2. Отже, ось вам два "скажу чесно":

  1. Дуже гарне оповідання! Мовби читала не конкурсну роботу, а ладний твір із хорошої збірки фантастичних оповідань. Автор має потенціал, це правда.

  2. Дуже здивуюсь, якщо писала не дівчина.

  Дуже не хотілося встромляти якесь "але", адже для мене усе було добре, я вже зізналася. Але (вибач мене, авторе), здається, твір не зовсім в тему конкурсу

 3. Дуже дякую обом коментаторам за надзвичайно теплі відгуки на моє оповідання. Мені неймовірно приємно, що воно вам сподобалось.

  Стосовно невідповідності його темі - були в мене сумніви щодо того, чи надсилати його саме на цей конкурс, оскільки саме мандрівок в часі, або маніпуляцій із часом він не стосується. Проте оповідання безпосередньо торкається таких речей, як старіння, смерть, брак часу, власна актуальність, тощо, а вони всі пов'язані/спричинені плином часу. І мені здалось, що оминання/розв'язання цих проблем - це також підкорення часу.

  Ще раз дякую за ваші коментарі.

 4. 2020-04-01 в 01:53:12 | Краснопірка

  А мені сподобалося, як тема перекручена) Це теж підкорення часу.

  Усі мульки із перевтіленнями в танці - бімба. Надзвичайно захопливо. Найкраща частина.

  Також хочеться відзачити ще одне враження: дуже сумне становище реплік, насправді, майже безправне. Печально про це читати.

  Класно, що Тіна така великодушна до товаришки, хоч та бажала вчинити зло.

  Мінус - про Мета дуже швидко здогадуєшся. Та то таке.

  Хороше оповідання, міцне. Топ. Дякую авторові.

 5. Дуже класно подано мистецтво майбутнього, перетворення тіла в танці. Також присутній конфлікт "живих-мертвих" і він добре розкривається в тексті. Гарно побудовано, немає значних провисань і все підведено під ідею й конфлікт. Присутня образність, що не так часто трапляється серед оповідань на ЗФ. Епізод з драконом гарно розкриває характер ГГ і плюсує в скарбничку "за мертвих".

  Щодо відповідності темі, мені це теж спочатку кинулося в очі, тому я пішла і перечитала умови. Там згадано про "ефект метелика", а епізод з видаленням непотрібних спогадів і збереженням дріб'язкових, але які мали вплив на особистість ГГ прекрасно ілюструє цей ефект, тому для мене тема зараховується.

 6. Якщо я правильно зрозумів, на початку оповідання то такий флешфорвард до фіналу, коли Тіна дивиться на Мета, який співає про неї. Я до чого, це міцно так збиває з пантелику...

  І це єдиний суттєвий мінус цього оповідання. Ще були кострубаті інфодампи блоками, але світ і герої достатньо цікаві, щоби не зважати. Достовірно переданий побут шоу-групи, фантприпущення класно збагачую його. Спершу думав, що теми тут немає, а потім дійшло: підкорення часу власного життя через його подовження! Оригінально, хоч і припускаю, що текст написаний раніше.

  А, і ще одне: Dead Outside? Не дуже вдала назва, як на мене. Але у моїх улюблених Muse є пісня зі схожею назвою, де в кліпі якраз пара танцює, тому...

  Та що я тут ламаюся. Оповідання топчик.

 7. 2020-04-01 в 23:48:49 | Джміль

  Джміль задоволено гуде. До всіх похвал читачів додам, що також сподобалося, як автор обґрунтував прощення Каріни. Дійсно, якби не було показано, як сама героїня бажала таке саме уткнути з іншою танцюристкою, то в цей момент можна було б не повірити.

 8. 2020-04-02 в 13:29:42 | Спостерігач

  І як в сусіда з старзною розбіркою ан одін горі...

  З ким спілкуються герої? Цей діалог потрібен їм чи читачу? З якого перляку він тут у цей момент? Як він пов'язаний з декораціями? І що він робить у сюжеті?

  такий підхід сильно псує враження від оповідання. Просто відбиває бажання читати далі.

  Якщо пишете про танці - подивіться як люди танцюють. Бо фігури... Майстри не танцють фігури вони танцють інші штуки. І те що ваша героїня не уявляє які саме роблять її картонною.

  Аби не розтікатися сильно думкою резюме. Обгортка (якість мови) і справді гарна. Але начинка( зміст ) не відповідають обіцянці цієї обгортки. Правильно скласти ієрогліфи в рядки важливо. Але дати читачеві смачних привабливих персонажів - неменш важливо.

 9. А я не зрозумів месседжу.

  підкорення часу власного життя через його подовження

  Але ж душа копіюється на певний момент створення копії. А далі живе у іншому тілі з іншим розвитком. Той, з кого скопійовано, теж доживає своє життя зі своїми проблемами. І він аж ніяк не відчуває нових щасливих емоцій свого клону, а навпаки, страждає він старості та хвороб. В чому ж тоді підкорення часу? Де вічне життя? То вже не його щасливе життя, а клону. А своє в нього так і залишилось скінченним...

  Тому згоден з коментарями вище. Це скорше по темі клонування.

 10. Ого, нічого собі! Автор приємно дивується кількості позитивних відгуків та добрих слів від читачів. Величезне всім вам дякую: ваші слова не просто надихають, вони окрилюють.

  Владислав Лєнцев: стосовно назви - Bingo! Це справді - дуже відверте "посилання" і на гурт Muse, і власне на цю пісню, бо саме концерт Muse з туру Drones і надихнув на це оповідання. Мені так хотілось зберегти цей зв'язок, що певна "невдалість" назви відійшла на другий план. А от кліп мені, як не дивно, невідомий, тож тут просто збіг smile

 11. 2020-04-03 в 15:28:35 | Брунатнобурий бобер

  Щось воно мені взагалі не пішло.

  Навіщо було називати англійською?

 12. 2020-04-05 в 00:07:22 | Сторонній

  Ого, тут пахне першим місцем в моєму топі. Вболіватиму за вас, авторе чи авторко.

 13. 2020-04-06 в 01:21:29 | Дмитро

  Вітаю!

  Ваш твір розповідає про те, про що тільки й може розповісти будь-яка фантастика за великим рахунком - про людину.

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(обов’язково)