Повернутися на сторінку

Коментарів: 4

 1. 2018-03-26 в 17:35:42 | Джан Кухуалі Дарматрі

  Починається як фентезі, романтично, поетично і таке всяко, потім все зникає, бо ГГ виходить із віртуалу. На мій погляд, трохи запізнились із твором, бо наприклад, автор якого в роді Кухуалі дуже не люблять, досить давно в своєму "Диптауні" щось таке описав, добре, що Стівенсон теж славно попрацював. Ну от. Власне, новизни хотілося. Якось так. Але то моя суб'єктина думка. Успіхів на конкурсі!

 2. Початок цікавий. Розповідь мелодійна, мова гарна. Оповіданню не вистачає проблематики. Твір вийшов трохи наївним, дитячим. Ви створюєте конфлікт, але вирішення його трохи розчаровує.

 3. 2018-03-26 в 19:34:32 | Сновида

  Вітаю, авторе!

  Отже, ви ввели в оману не лише мене, я теж налаштувалась на фентезі ))

  Сподобалось, дякую)

  Удачі!

 4. Дякую всім за коментарі.

  Приємно, що заплутування читача спрацювало.

  Стосовно проблематики: оповідання писалось білше про особисті переживання від творчого співробітництва (і його негативу, коли люди надають одним і тим саме явищам різного значення), але кінцівка "вписала" у тематику конкурсу.

  barracuda, як на мене, тут мова не стільки про вирішення конфлікту, скільки про своєрідний ескапізм. І особисто я завершення не вважаю щасливим - скоріше, навпаки.

  Соновида, дякую smile

Повернутися на сторінку
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Ім’я та сайт використовуються тільки при реєстрації

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, укажіть пароль і свій діючий email.

(обов’язково)