Поточна інформація

Поточний конкурс:

Зайві люди

з 18 березня по 15 квітня 2017

Кінофантастика: прем'єри 23 лютого 2017

П’ятниця, 24 лютого 2017 г.
Рубрика: Колонка

Цього тижня на екрани виходить фільм жахів, а також починає свою подорож Україною фестиваль фантастичних короткометражок

  • Best Sci-Fi shorts
  • Привиди Елоїз

Далі…

Кінофантастика: прем'єри 16 лютого 2017

П’ятниця, 17 лютого 2017 г.
Рубрика: Колонка

Цього тижня в прокат вийшов черговий (кажуть, що останній) фільм відомої зомбі-кіносерії

  • Оселя зла: фінальна битва

Далі…

Кінофантастика: прем'єри 2-9 лютого 2017

П’ятниця, 10 лютого 2017 г.
Рубрика: Колонка

Поновлюємо дайджест кінопрем'єр smile

Лютий відкрився чотирма новими фільмами на усі смаки: фентезі, космічне майбутнє, мультфільм та фільм жахів:

  • Велика стіна
  • Космос між нами
  • Lego Фільм: Бетмен
  • Дзвінки

Далі…

Мандрівка на фестиваль імені письменника-мандрівника

Вівторок, 15 листопада 2016 г.
Рубрика: Колонка
Мітки:

В кінці жовтня пощастило потрапити до складу групи CulTour.Ua - літературної подорожі до Кракова на фестиваль імені Джозефа Конрада.

Одразу скажу, що формат туризм + відвідування культурного заходу + навчання й обмін досвідом виявився надзвичайно вдалим і збалансованим. Минув тиждень, а за внутрішнім годинником насиченість враженнями немов би на місяць.

Далі…

Лауреати «Єврокону-2016»

Неділя, 6 листопада 2016 г.
Рубрика: Новини зi свiту фантастики

Емблема ЄвроконСьогодні в Барселоні в рамках конвентів BCon та XXXVI «Єврокону» були названі лауреати премій Європейського Співтовариства Наукової Фантастики (ESFS).

Гранд-майстер

  • Герберт Франке (Німеччина)

Зала слави

  • Найкращий письменник: Том Кроссгілл (Латвія)
  • Найкраще видавництво: Nova. Ediciones B (Іспанія)
  • Найкращий художник: Стефан Мартіньє (Франція)
  • Найкращий промоутер фантастики: Організатори «Архіпелакону» (Швеція-Фінляндія); Джеймс Бейкон (Ірландія); Роберто Квалья (Італія)
  • Найкращий журнал: Bifrost (Франція)
  • Найкращий перекладач: Ендрю Бромфілд (Велика Британія)

Дух відданості

  • Найкращий письменник, автор одного чи більшої кількості творів: Гільєм Лопес (Іспанія)
  • Найкращий художник-ілюстратор, автор одного чи більшої кількості творів: Кристина Білота (Хорватія)
  • Найкращий фензин: SuperSonic (Іспанія)
  • Найкращий автор книжок фантастики для дітей та підлітків: Софія Рей (Іспанія)
  • Найкращий сайт: Risingshadow - Science Fiction & Fantasy (Фінляндія)
  • Найкраща вистава: кіно, театральна постановка, перфоманс: «Міністерство часу» (Іспанія); «Шаман» (Австрія)

Заохочувальні нагороди (Найкращий дебют)

  • Оршуля Фариняк (Україна)
  • Фелісідад Мартінез (Іспанія)
  • Марк Поха (Словакія)
  • Александру Ламба (Румунія)
  • Ян Главка і Яна Вибіралова (Чехія)
  • Марія Гюзелєва (Болгарія)
  • Кусчуй Непома (Росія)
  • Руй Рамуш (Португалія)
  • Мелані Фогельтанц (Австрія)
  • Юрай Белошевич (Хорватія)
  • Марія Бойл (Ірландія)