Поточна інформація

Поточний конкурс:

Симбіоз

з 18 лютого по 22 березня 2018 р.

 


Альманах «Питання людяності» від літературного об'єднання «Зоряна фортеця»

Питання людяності

Де придбати:

ІгродолІдео-Графіка

IV конкурс проекту «Зоряна фортеця»

Понеділок, 18 січня 2010 г.
Рубрика: Новини проекту

Розпочато прийом робіт на четвертий конкурс проекту «Зоряна фортеця». Тему «За три дні до народження» надано переможцем минулого конкурсу Евою Ковальською.

Нагадуємо, що кожне надіслане оповідання може стати заявкою на участь у літературному майстер-класі під керівництвом Марії Галіної. Для участі в майстер-класі необхідна особиста присутність автора.

Просимо звернути увагу на правила; у зв'язку з розширенням формату конкурсу до них внесено певних змін.

Бажаємо успіхів.

Четвертий конкурс проекту Зоряна фортеця

Четвер, 14 січня 2010 г.
Рубрика: Новини проекту

Шановний автор!

            Запрошуємо Вас прийняти участь в четвертому конкурсі проекту «Зоряна фортеця». Тему буде оголошено з початком конкурсу 18 січня 2010 року. Обмежень небагато: по-перше це має бути якісний фантастичний текст української мовою, а по-друге об’єм оповідання має становити від 10000 до 20000 знаків з пробілами.

            Крім вже звичного конкурсу, у складі проекту «Зоряна Фортеця» відкривається творча майстерня. Тепер кожне надіслане оповідання може стати заявкою на участь в майстер-класі літературної майстерності, який відбудеться в рамках проведення Міжнародної асамблеї фантастики "Портал" в місті Києві.

            До участі в майстер-класі буде відібрано вісім оповідань: три оповідання-переможця та ще п’ять, що їх оберуть координатори конкурсу (не обов’язково з найбільшою кількістю балів). Для розгляду оповідання у рамках майстер-класу необхідна особиста присутність автора. Переможця визначає керівник майстер-класу особисто.

            Точну дату проведення майстер-класу, а також особу Майстра буде повідомлено додатково.

           

            Бажаємо успіхів.

Зоряна фортеця-4

Неділя, 3 січня 2010 г.
Рубрика: Новини проекту

Вже скоро розпочнеться новий четвертий конкурс проекту Зоряна фортеця.

Слідкуйте за оновленями!

Про нас пишуть

Неділя, 20 грудня 2009 г.
Рубрика: Новини проекту

Літературно-художній журнал "Дніпро" у своєму новорічному номері (12/2009) висловив подяку організаторам конкурсу "Зоряна фортеця" за підтримку у створенні часопису в 2009 році.

В свою чергу також дякуємо редакції часопису і заввідділу прози Тетяні Житомирській особисто за інформаційну підтримку, а також сподіваемося на подальшу плідну співпрацю.

Штурм закінчився?

Вівторок, 10 листопада 2009 г.
Рубрика: Новини проекту

Хай триває війна! Чи десь так.

Особисто мені дуже і дуже не подобається міжконкурсна летаргія. Отже пропоную на суд спільноти кілька думок щодо правил проведення конкурсу.

Далі…