Поточна інформація

Поточний конкурс:

Зустрінемось у 2018 році!


Альманах «Питання людяності» від літературного об'єднання «Зоряна фортеця»

Питання людяності

Де придбати:

ІгродолІдео-Графіка

Завершено IV конкурс

П’ятниця, 5 березня 2010 г.
Рубрика: Новини проекту

Народження нового чемпіону тривало не три дні, але він все ж народився!

Отже, на четвертий конкурс проекту «Зоряна фортеця» - «За три дні до народження» надійшло 28 оповідань від 24 авторів.

Переможці:

 

І місце — Олег Субчак з оповіданням «Останні дні» (70 балів)

ІІ місце — Амітель Малкут з оповіданням «Краплина щастя» (56 балів)

ІІІ місце — Ольга Пошуруєва та Олександра Усманова з оповіданням «Гра в чотири руки» (44 бали)

 

Таблицю с розподілом голосів можна викачати тут 46.

 

Нагородження переможців відбудеться на VII Міжнародній асамблеї фантастики «Портал», яка відбудеться у Києві з 8 по 11 квітня. ЧАс та місце нагородження будуть повідомлені після остаточного формування програми асамблеї.

Список учасників майстер-класу Марії Галіної буде оголошений протягом 5 березня.

Оформлення конкурсної роботи

Вівторок, 2 березня 2010 г.
Рубрика: Новини проекту

Як оцінювати конкурсні оповідання ми вже знаємо, а тепер давайте-но поспілкуємося про те... Ні, не як їх писати. Тут я жодної поради дати не можу. Поговоримо про те як слід оформлювати свою роботу. Деякий час автор цих рядків працював з документообігом невеликого підрозділу державної установи. І ось що скажу: з документом, який правильно оформлений, приємно працювати. І не має значення на папері він чи в електронному вигляді. Звичайно я не вимагаю повного дотримання нашими авторами положень ДСТУ 3008-95 (до речі, вкрай рекомендую ознайомитись - в житті знадобиться), все ж ми творчі люди, але кілька порад спробую дати.

Далі…

Прийом робіт завершено

П’ятниця, 26 лютого 2010 г.
Рубрика: Новини проекту
Прийом робіт на Четвертий конкурс проекту Зоряна фортеця закінчено!

Усього надійшло 28 оповідань (роботи що надійшли з порушенням правил буде викладено пізніше з позначкою "Поза конкурсом"), тобто, згідно Правил, голосування відбудеться в один тур.

Шановні автори, чекаємо на ваші топи від завтра з 12 години.

Бажаємо успіхів!!!

Технічне

Четвер, 25 лютого 2010 г.
Рубрика: Новини проекту

Прийом конкурсних оповідань завершується менше ніж через шість годин. А від завтра розпочинається прийом голосів. З 12 години 26 лютого і до 04 березня чекаємо на топи від наших авторів.

У листі з топом має бути вказано п'ять оповідань з розподілом по місцях, а також прізвище автора (або псевдо з яким він приймає участь у конкурсі) та назва власних конкурсних оповідань. Забороняється голосувати за власні оповідання. Тексти оповідань автори якиз не проголосували буде дискваліфіковано.

P.S. Усі оповідання які надійшли на цей момент - викладено на конкурсну сторінку. Якщо ви не бачите своєї конкурсної роботи або не отримали листа з повідомленням про порушення правил, будь ласка, продублюйте своє оповідання (також можна продублювати на резервний мейл starfortess@i.ua ) та зв'яжіться з координаторами конкурсу.

Як оцінювати оповідання?

Середа, 24 лютого 2010 г.
Рубрика: Колонка
Мітки:

Звичайно ж найвищої оцінки заслуговує те оповідання, яке найбільше сподобалося учаснику. Хтось любить соковиті відбивні (НФ), хтось – вишукані філейки куріпочки («сентиментальна, романтична чи містична» фантастика). Це справа смаку. Але, погодьтеся, для задоволення організму чи у випадку літератури – потреби читання, страва (оповідання) має бути вміло приготована, чи то пак –  написане.

Далі…