Довідка

Довідка

Четвер, 12 березня 2009 г.
Проглядів: 9712
Підписатися на комментарі по RSS
Нагадуємо авторам оповіданнь, що перед залишенням коментарів від особи автора (тобто тих, що розкривають анонімність), потрібно відлінковуватися (перейти за посиланням «вийти»).

Як з нами зв'язатись?

Перейдіть за посиланням: Контакти

До списку

Як реєструватися для коментування?

Достатньо залишити коментар, вказавши e-mail і пароль. На зазначений e-mail прийде ключ підтвердження реєстрації. Для активації вашого профілю введіть ключ підтвердження на прислане посилання. Якщо ключ не прийшов, зв'яжіться з адміністрацією сайту й укажіть e-mail реєстрації. Тоді адміністратор вручну активує ваш профіль. Вхід до профілю здійснюється через блок «Вхід», або при коментуванні. В обох випадках потрібно ввести e-mail і пароль.

Також ви можете перейти за посиланням «Реєстрація» та ввести своє ім'я, e-mail та пароль. На зазначений e-mail прийде ключ підтвердження реєстрації.

До списку

Чи обов'язково реєструватися для коментування?

Ні, не обов'язково. Але зареєструвавшись, ви одержуєте можливість указати аватару користувача (підтримується gravatar). А також зможете бачити свої коментарі на одній сторінці.

До списку

Якщо загубився пароль

Поновити пароль можливо таким чином: перейти на свою персональну сторінку коментатора (наприклад Рися). Це можливе по посиланню з будь-якого коментаря, що ви писали, або так:

http://starfort.in.ua/users/ваш_номер.

На персональній сторінці натиснути посилання «Редагувати персональні дані». Для редагування потрібно вказати свій e-mail та пароль, або перейти по посиланню «Загубився пароль» та киконати вказівки.

Або звернутися до адміністратору сайту з проханням поновити пароль. smile

До списку

Чи підтримується вхід по OpenID?

На жаль, вхід по OpenID не підтримується. Можливо, пізніше.

До списку

Що таке RSS?

Ця технологія дозволяє стежити за відновленнями сайту не заходячи на сайт. Якщо потрібна інструкція з використання RSS, я підберу кілька посилань із описами.

До списку

Чи буде підписка на коментарі до окремого оповідання або до всіх оповіданнь, до оновлення сайту?

Я не бачу великого сенсу в цьому. Все це можна відслідковувати через RSS. А також на сторінці всіх коментарів.

До списку

А...?

Якщо у вас є ще запитання щодо сайту, ви можете залишити їх у коментарі до цієї сторінки.

До списку

з повагою,

Технічний Адміністратор

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>