Капітошка

Registration date: 2012-09-21 18:01:59

Nickname: Капітошка

Comments: 20

Birthday: 1999-11-30 00:00:00

Edit personal data


Last comments:

 • Літературна студія (вересень)
  2013-09-28 19:23:57

  Олексію, якщо хочете, щоб ваше оповідання розбирали на літстудії, надішліть заявку у довільній формі на вказану адресу. opovid@starfort.in.ua Тоді оповідання точно розбиратимуть.

 • Літературна студія (вересень)
  2013-09-28 15:39:03
  1. Текст обсягом до 15 тис. знаків з пробілами українською (або російською)

  Розглядалися навіть конкурсні тексти.

 • Господиня Лисої гори
  2013-09-24 11:52:02

  Де полуничка, там і Нурсултан.

 • Господиня Лисої гори
  2013-09-24 08:59:33

  Я не сприймаю кохання з Люциферром, як сатанізм. Спробую пояснити чому. У одного відомого українського фантаста у романі є опис кохання з собакою. Ніхто ж не звинувачує його у збоченях, а от якби сам автор цим займався - було б збоченням. Так і тут. Опис еротичної сцени з Люцифером не є сатанізмом, а от якби сам автор цим займався - сатанізм.

  Гарно написано. Я ніколи не критикую за довгі речення, якщо вони не заплутують читача. У вас із цим проблема. І навіть не в усьому оповіданні, а в еротичних сценах. Саме у тих місціх де речення мають бути короткими, де вони мусять читатися протягом одного поштовху серця, щоб викликати емоції.

  Зрештою, щось його зводить, щось підштовхує, він йде до неї і, не відриваючись губами від її губів, входить у неї, входить з миттєвою легкістю, Евеліна протяжним, здушеним стогоном виказує йому свою вдячність, а він не перестає потай дивуватися, що вона така велика, така безмежна, що він, великий Люцифер, прагне у ній уміститися — й відчуває, що так його мало, аби заповнити її безмежжя...

  І ще б додала трохи природних аномалій у період коли героїня кохається з Люцифером. Можливо землетрус. Або навіть сильний вітер з обох боків ( звісно, у природі таке не можєливо й вас загризуть борці за логіку й закони природи, але було б гарно). Отож, хай би дув одночасно вітер з обох боків, а вони б кохалися у місці, де ті вітри зіштовхуються. Даруйте авторе, це вже мене занесло. Гарне оповідання наштовхує на фантазії. І взагалі у мене навіть чай захолов - захопилася.

 • Інкубатор (Дискваліфіковано. Автор не проголосував)
  2013-09-23 19:42:33

  адже тільки багаті, можуть собі дозволити учать у Міжпланетній Програмі Допомоги Матерям

  Програми допомоги призначені передусім допомагати малозабезпеченим родинам. Скажете, щО ЦЕ ТЕПЕР, а у майбутньому буде по-іншому: чим заможніша родина, тим більше допомоги буде отримувати.

  Авторе, а ви оптиміст.

  Психологи пояснювали необхідність ідентичної для усіх дітей обстановки, спробою викорінити у майбутніх громадян почуття заздрості, яке з часом могло розвинутись у схильність до злочинних дій.

  Навряд чи у такий спосіб можна викорінити заздрощі. Навіть навпаки. Таким дітям буде важко соціалізуватися. Раніше у всіх дітей усе було однакове, потім виявиться, що у Васіних батьків є літак, а у Сашиних - ювелірний завод, а у Таніних _ острів, а у батьків цієї дитини лише пункт прийому склотари. Таку дитину заздрощі доведуть до того ж злочину.

  Я слухав їх у піввуха, рахуючи до три тисячі шістсот у зворотному порядку.

  Це означає, що всі старання андроїдів - коту під хвіст. Дитина всеодно - бешкетник. Хоч і дуже розумний.Рахує до три тисячі шісот у зворотньому напрямку ( це у віці до чотирьох років)

  Тому більшість свого дитинства я провів, відбуваючи покарання у ізоляційній кімнаті з м’якими стінами.

  Сумно, що так виховують дітей.

  А чому з м"якими стінами?Це має якийсь особливий виховний ефект?

  Коли мені виповнилось чотири роки сталося несподіване.

  Тобто дитину у віці чотирьох років садили у ізолятор? роботи ризикують виховати дебіла. Бо у цьому віці дитина починає активно пізхнавати світ.

  Коли мені виповнилось чотири роки сталося несподіване. Справжні тато з мамою полетіли відпочивати у так званий пояс Золотих Планет і зникли разом з космічним кораблем. Через деякий час їх визнали загиблими, а мене відправили у притулок для сиріт. Там мені не сподобалось, тому при перші ж нагоді я втік з притулку і з того почав жити для самого себе.

  Теж саме питання: це у віці чотирьох років?

  Мабуть автор ніколи не бачив дітей, на знає як себе з ними вести. Або автор чоловік, який переклав усі обов"язки по вихованю дітей на дружину. Тому й думає ніби у віці чотирьох років дитина може так багато.

 • Майстер-клас: уточнення
  2013-09-22 20:46:06

  Книга В. Арєнєва " Бісова душа, або заклятий скарб" завершується післямовою Олесі Стужук. якщо вже майстер довірив свій твір пані Олесі, то нам точно хвилюватися не варто.

 • Господиня Лисої гори
  2013-09-21 19:47:39
  Реготав, як навіжений. Роблю цитатник з тексту. Не можу читати далі, доки мені хтось не пояснить, що таке

  Гадаю, що окрім автора, ніхто не пояснить.

 • Форум завершився, а життя продовжується
  2013-09-19 20:56:30

  -----

 • Приховані люди
  2013-09-19 14:43:40
  В цьому ж законі йдеться окремо ще й про «продукцію сексуального характеру», до якої можна зарахувати іграшки із секс-шопу і ті самі посібники на кшталт Камасутри.

  Якщо описані вами сцени не можна віднести до еротики, тоді ваше оповідання - продукція сексуального характеру, або посібник, але аж ніяк не літературний твір.

 • Приховані люди
  2013-09-19 12:57:41

  де еротичною сценою визнається не будь-який статевий акт.

  Так! Той сексуальний акт, що не визнається еротикою, визнається парнографією. Ви можете сформулювати, як називаються відверті сцени у вашому творі, то сформулюйте. І я залишу у спокої вас і вашого знайомого ( йому іще протоколи про проведені процесуальні дії складати).

 • Приховані люди
  2013-09-19 12:29:57
  Особливо медичні (сексологія, сексопатологія); знайомий підказав, що у методичках з кримінального права знайдете ті описи (у розділі про злочини проти статевої свободи і недоторканності, де дуже важливо, що і куди, перепрошую, входить). Цей же знайомий каже, що й у кримінальних справах про такі злочини все дуже детально описується. Ем, це теж еротика?

  Ні. Це не еротика, а професійна термінологія. Якби був конкурс з складення протоколів про злочини проти статевої свободи, у мене немає сумнівів, що ви б у співавторстві з своїм знайомим зайняли б перше місце. Але конкурс оповідань я вважаю літературним.

 • Приховані люди
  2013-09-19 09:31:40
  Шкода, що у місцевої публіки така реакція на секс, що доводиться уникати згадок про нього.

  У жодному коментарі до вашого твору я не побачила "такої реакції на секс", ніхто вас не звинувачував у розповсюджені порнографії. До речі, ще бурхливіше реагують на лав-сторі, навіть "собачкою" обзивають.

  Автор збирався мовчати до кінця конкурсу.

  Право автора.

  А в шкільних підручниках з біології, де статевий член входить в піхву, там також еротика?

  В минулому році мій син якраз проходив по біології цю тему. Але там розглядаються окремо жіночі статеві органи й окремо чоловічі. Не входить там статевий член нікуди. Хіба може автор сплутав камасутру з шкільним підручником.

 • Приховані люди
  2013-09-18 22:53:36

  Якщо автор пише про дійсність не намагаючись прикрасити її, пише жорстко й правдиво про те, про що інші прагнуть мовчати, він часто прирікає себе на нерозуміння й відтручення з боку якогось відсотка читачів. Але це позиція, тільки якщо зоображається дійсність, суворі реалії. Не знаю наскільки це виправдано у фантастиці. Та й взагалі - справа дослідження людського дна є нелегкою, а наслідки - гіркими. Сподіваюсь автор попрацює над майстерністтю в описі еротичних сцен. Поки що виходить у вас занадто натуралістично.

  остання схилилась над округлим пузком прокурора в колінно-ліктьовій

  Що за конструкція така?

 • В пошуках нового дому
  2013-09-17 21:37:59

  До побудови тексту є кілька зауважень. Суцільний масив тексту погіршує здатність сприймати інформацію. Абзаци занадто великі й охоплюють не одну думку. Будуючи оповідання, не варто забувати, що абзаци - це тканина з якої ми творимо текст. Вона мусить бути легкою прозорою і естетичною. Кожен абзац ( принаймні я так роблю) умовно розбивається на три частини: доцентрова, головна думка, відцентрова ( найменьша). І все! Далі починаєте формувати наступний абзац.

  Проте у вашому випадку це не єдина проблема. Потрібно оживити монотонний потік каяття головного героя у першому абзаці. Це можна зробити у будь-який спосіб. Наприклад - розділити на епізоди. Перший епізод - Люди в масках на поверхні планети.

  Другий епізод - люди в масках під землею.

  А інформацію, подану у першому абзаці, сформувати у короткі, чіткі діалоги.

  Найкращий спосіб оживити оповідання - це ввести двох чи трох цікавих персонажів. Бажано різних за характером і статтю.

  На останок хочу додати, що в оповіданні з екологічною ідеєю не варто подавати сцену, де вбивають звіра. Наштовхує на думку, що цивілізація піде тим самим шляхом, що й раніше.

  Автор може не зважати на скромні поради свого читача. Усе сказане вище - лише думка, яку може не поділяти ані автор, ані інші читачі.

 • Літературна студія. Відгук Олесі Гулько-Козій
  2013-07-07 22:22:36
  Тема містики і доросла тематика "18+" в оповіді лишилась?

  18+ посилилась, а містика залишилася

 • Літературна студія. Відгук Олесі Гулько-Козій
  2013-07-07 21:46:37
  Ще цікавіше буде почитати версію доведену до максимального допрацювання

  Нову версію уже переслала організаторам, але не певна чи вийшло оповідання таким, яким його хотіли бачити. Воно змінилося. Тепер хвилююся. Дуже не люблю розчаровувати.

 • Літературна студія. Відгук Олесі Гулько-Козій
  2013-07-06 21:57:57

  Ларисо, дякую за підтримку. Спробую.

 • Літературна студія «Зоряна фортеця» (офіційно)
  2013-06-28 10:11:56

  Могли б подати заявку вчора, а над твором працювали б сьогодні. Текст, я так зрозуміла, цьго разу не надсилається, його ви приносите з собою.

 • Друге засідання літературної студії «Зоряна фортеця»
  2013-06-18 07:22:09

  А ще можна перенести виїзне засідання на купальську ніч. Післі прочитання палити рукописи й стрибати через вогнище.

 • Друге засідання літературної студії «Зоряна фортеця»
  2013-06-17 14:42:54
  Поки - несамовита тиша.

  Подам заявку після того, як з"являться подробиці. Наприклад, коли виїзна студія повернеться у Київ. Щоб знати на яку годину брати квиток додому.