Максим Сухарик

Registration date: 2018-12-05 16:31:19

Nickname: Максим Сухарик

Comments: 14

Edit personal data


Last comments:

 • Україна у глобальному світі
  2018-12-12 21:59:02

  Р.В.

  У будь-якому разі можу вже сказати як автор, що найбільше мене ображає зовсім не критика (хай навіть й недолуга), а глухе мовчання у відповідь на мій твір
  На Сто вісім відсотків погоджуюсь із вами!

 • Світ, де можна малювати янголів
  2018-12-09 17:15:22

  От і я зараз скажу кілька слів. Перше, що спало на думку,коли я "занурився" у ваше оповідання - це схожість режиму із комуністичним. Заборона церкви, як такої, прагнення до "однаковості" громадян системи і, звичайно, сама назва організації - "Зірка". Чи це сталось випадково, чи автор свідомо прагнув добитись такої аналогії, я не знаю. Ну, це швидше плюс, чим мінус. Далі - дівчина Анна. Як тільки я прочитав про співбесіду, одразу ж зрозумів, що це - рушниця, котра має вистрілити. І не помилився. Тільки звук від пострілу не став несподіванкою. От якби автор, описуючи консультацію, ввів туди ще кілька персонажів, щоб розсіяти увагу читача - було б суперово. Але це моє, суб'єктивне бачення. Зрештою, сподобались моральні терзання ГГ у відповідальний момент, тому додаю вашу оповідку до топових. Вітаю!

  *пішов шукати ничку партизанів до Батьківщини - Матері*

 • Фіолетова Земля
  2018-12-09 16:50:17

  Згоден із попередніми коментарями стосовно друкарських помилок та одруків і відсутності теми. А ще, хотів би пояснення автора про момент підльоту до Землі. Коли екіпаж побачив, що вона-фіолетова. Якщо ЧС ще не було на планеті, бо вона прибула разом із тим кораблем, виходить логічна діра. А якщо колір планети сприймався через ілюмінатор якраз через те, що ЧС обліпила капсулу і тим самим змінила сприйняття видимого спектру у пілотів, треба було ясніше це показати. Ну і звичайно, закони фізики ніхто не відміняв. Впевнений, ще залишився запас знаків, щоб правдоподібніше описати міжзоряні подорожі і їх наслідки. Дякую і успіхів вам.

 • «Змінений монітор» гладіатора
  2018-12-08 19:42:20

  Господи, тут стільки всього вимішано, що просто мозок вибухає! Хочеться запитати автора: навіщо? Що ви хотіли показати\розказати своєю історією? Де тема? Де сюжет? Боюсь, що до "глибокої філософії" автора я не доросту ніколи. Упіху вам у творчих експериментах.

 • Чітко і виразно
  2018-12-07 21:00:59

  І поки не почались коментарі про шовініз та провокації, я скажу: "Молодець". Однак, на певні недоліки таки варто вказати. Наприклад те, що траиційний шлях до Марсу ніхто не відміняв. Тому, якби комусь конкретно "засвербіло", плакав би Коваленко разом із іншии колоністами. До того ж, питання після процентного аналізу:

  “Аналіз завершено. Генетично ви українець на 74 відсотки. Цього достатньо для відправлення після останньої перевірки, підтверджуєте?”
  було поставлене і американцю, що пробував відправитись одразу після ученого. Виходить, він тупо це проігнорував, що призвело до смерті. Трохи нелогічно. Але в якості стьобу, чи самоіронії, як написав попередній коментатор, дуже може бути grin. Дякую і успіхів вам.

 • Колишній
  2018-12-07 20:24:15

  Вітаю авторе! Хочеться багато говорити, хвалити, та слів не вистачає. Все на висоті!Ваш твір в моєму особистому топі. Дякую за чудові враження!

 • Вільний подих
  2018-12-07 20:03:17

  Погоджуюсь із попереднім коментатором. Дуже складно зрозуміти, про що мова, коли історія так часто переривається. До того ж, дійсно - в оповіданні вміщено стільки всього, що воно, як рукавичка - почало тріщати. Може автору варто створити якийсь лонгрід на основі цього оповідання, щоб розкласти крапки над "і". В будь якому разі - успіхів вам.

 • Ракурс
  2018-12-07 19:46:44

  Ох,хочеться заперечити панові Сторонньому, котрому сподобалось те, що автор не "розжовує" все, як дітям. Я, особисто, мало що зміг зрозуміти. Вир подій затягує так, що перестаєш розуміти хто є хто і хто є де. Напружила манера автора різко стрибати від події до події, до того ж, я не можу похвалитись здібностями поліглота, тому мало що зрозумів із деяких діалогів. І хоча ближче до закінчення картина стала вимальовуватись, однак початкові враження від сумбурості прочитаного залишились. Дякую та успіху вам

 • Дзеркало
  2018-12-07 17:40:39

  Дійсно, погожуюсь із Рибкою: оповідання написано живою мовою, сподобались описи гір, та діалоги героїні з відьмою. Завдяки вам згадав, що давненько не бував у Карпатах smile Добротний самобутній твір, як на мене, однак не в плані зазначеної теми. Щасти!

 • Якби
  2018-12-06 17:10:18

  Шановний авторе, поясню: рояль в кущах - наперед піготовлена "несподіванка", або дірка в сюжеті, котра йде на користь головному героєві. Конкретно у вашій їсторії це те, що під час кризових ситуацій для ГГ, завжди з'являється дід і розрулює їх. Це - якщо коротко.

 • Кобзар 4 000
  2018-12-06 16:57:52

  Плюсую за Карну і Тінь Сонця! Але світ не розкритий, також не зрозумілі деякі вчинки героїв. Чому Мартин пішов на самовбивчу дуель, адже посилань до цього в оповіданні не показано. Де мав буди дід-кобзар, коли роздумував про те, "що десь не тут"? І ще одне-моя голова ніяк не може уявити, як це - колінвал в кардан surprised. Ну, це як ложка у виделку, або гвинтівка в автомат.

 • УД від НАКУС
  2018-12-06 16:29:58

  Враження, ніби дві години просидів на нудній лекції. Під час читання ловив себе на думці, що хочеться боляче ущипнутися, щоб не заснути. Чисто суб'єктивна оцінка-не сподобалось.

 • Якби
  2018-12-06 16:24:42

  Дійсно, не вистачило динаміки і справжності ГГ. Крім того, як сказано вище, в кущах не рояль і не два, а цілий оркестр.

  P.S. Гопак для відкриття порталу-насмішило, дякую! Успіхів вам

 • Податок на вареники
  2018-12-06 14:18:45

  Розповім автору щось про гіперлуп. Це - тунельний вакуумний поїзд, зверніть на це увагу. Тому, в рейсі не можливо звертати в сторону, чи опускатись вище-нижче, пропускаючи зустрічну капсулу. Конструкцція не та. Варто було детальніше ознайомитись із технологією, або по іншому назвати транспорт в оповіданні. А решта - цікаво, місцями дотепно, особливо франшиза з варениками. Успіху вам.