Cheshire

Registration date: 2014-04-06 23:11:09

Nickname: Cheshire

Comments: 4

Site: http://www.proza.ru/avtor/animeshnikua

Birthday: 1996-10-16 10:30:00

About: Лише маленький автор прози і поезії, який хоче аби його почули. І вказали на помилки та погрішності, щоб створити власний шедевр.
Є лише ти. Ти, і твої повітряні замки.

Edit personal data


Last comments:

 • Маршрут
  2015-02-09 14:27:21

  Авторе, мене вразив цей твір. Вклоняюся просто! Одразу захотілося на море. Хоча перед очима лише Дніпро. Дуже цікава мініатюра. Нічого зайвого, як на мене. Гарні описи, цікаві персонажі, ГГ такий собі звичайний. І можна на його місце легко поставити себе. Але звідкіля ті "адепти" і хто створював Маршрут? На ці запитання самому шукати відповіді, чи ні? А взагалом, я у захваті. Досі відчувається солоне повітря і шум моря...

 • Дотеп і Кабздот
  2015-02-07 13:59:08

  Що я хочу сказати, Авторе. Я у шоці. Інтригу витримали до кінця. Про близнюків і їх сестричку... Воу... Дайте мені оговтатися. Але виникає питання: хто ж мати та батько їх всіх? Якщо професор сказав, що в них різний склад хромосом (чи чогось іншого), і наголосив на тому, що дівчинка не від Дотепа.

  Альтернативне майбутнє... Таке альтернативне. Усі ці зачіски, одяг, кабінети... Забагато непотрібного опису. Можливо, потрібно було б просто сказати, що все відбувається у 2069, і нехай самі читачі придумують тамтешню реальність.

  Усе в цій мініатюри таке чудернацьке... Я не оговтаюсь, напевно. Авторе, респект за ідею, за її таке неймовірне втілення! але я бачила помилки в тексті, коми, орфографія і таке інше.

  Мене вразив цей твір, і сказати сподобалось чи ні, не можу. Побажаю Автору успіху, нахнення та не боятися розбивати читацькі стереотипи. grin

 • Конкурс мініатюр «Тіні забутих предків»
  2014-06-27 17:11:57

  question Вибачте, але якщо відправлю неполітичну мініатюру (і те, якщо вкладуся у 1,5 сторінки), мене ніхто не посадить на залізний прут? Є в мене пара ідей, що пов'язані з предками. Але не нашими. Нічого страшного, якщо це буде легенда?

 • Конкурс мініатюр «Тіні забутих предків»
  2014-06-27 17:11:34

  Вибачте, але якщо відправлю неполітичну мініатюру (і те, якщо вкладуся у 1,5 сторінки), мене ніхто не посадить на залізний прут? Є в мене пара ідей, що пов'язані з предками. Але не нашими. Нічого страшного, якщо це буде легенда?