Микола Маранчак

Registration date: 2013-02-18 15:19:41

Nickname: Микола Маранчак

Comments: 3

Site: http://locmanfantastiki.blogspot.com/

Birthday: 1987-01-04 13:14:00

About: Ветер гуляющий в долинах гор.
Далекий и мощный на вершинах,
плавный и нежный в глубине цветущей долины.

Edit personal data


Last comments:

 • Шафа з жінками
  2013-02-18 15:49:55

  Одразу ж привернула увагу назва. Легка мова (хто зараз русизмами не хворіє? це можна розглядати як своєріду форму подачи думок - фразеологізмами, як то кажуть). Такі твори (а тим паче, коли в центрі уваги фігурує взагалі українська сучасність, описана легко сприйнятливими шаблонами) мають потрапляти до рук тих тинейджерів, які фантастичну оповідь читають помилково - чимало цікавих для них складових у творі є, не складно і легко сприймається, а значить для своєї аудиторії - це ці-ка-во. Хоча б мені, так точно.

 • Ангели і демони
  2013-02-18 15:34:04

  Мені сподобалась вже сама ідея зліпиши в єдиній оповіді Мексику, Україну і Шотландію. Як на мене, це дивовижні країни! Початок одразу нагадав книдки Карлоса Кастанеди, від чого одразу захтілось дочитати про що товче автор... Загалом можна підвести підсумок, що свого читача подібна оповідь легко знайде - сьогодні навіть багатомільйонне кіно успішно знімають, сюжет якого складається з самих уривків. Що ж до сюжету цієї оповіді,то з усіх цих уривків цілком можна виростити щось більше - цікаве і захопливе.

 • Нещасний я (Дискваліфіковано. Автор не проголосував у фіналі)
  2013-02-18 15:19:41

  А мені сподобалось! В описі безладдя в голові Павла я побачив опис безладдя в свідомості суспільства, його монолог самого з собою. Замість лінейного сюжету ми отримуємо багатство контексту. Оповідь могла б так і захлинутись в абстрактному експресіонізмі, якби не намагання героя (суспільства, світу) винести себе самого на руках, щоб якнайскоріше розпрощатись. Це гарна постмодерністська фантастика, переповнена, нехай і не описаним, символізмом, а також характерним для епохи розпачем та самоіронією.