Вернуться на страницу

Comments: 8

 1. 2015-02-28 в 14:13:37 | Капітошка
  По-перше, його друг нарешті побачить свою давню мрію - найбільшу фізичну лабораторію у Європі, чи щось на зразок того. І не тільки побачить, а ще й буде працювати на ній.

  Що таке найбільш фізична лабораторія? Є ще й менш фізична?

  І що фізик буде робити на лабораторії? Дах латати?

 2. 2015-02-28 в 14:16:17 | Капітошка

  Перепрошую перше запитання відпадає, бо у тексті : найбільшу фізичну лабораторію.

  Треба йти до лікаря по окуляри.

 3. Автор любить Кідрука?

  Абзаци бажано робити по 4-6 речень. Такі, як у вас - задовгі.

 4. Автор любить Кідрука?
  Абзаци бажано робити по 4-6 речень. Такі, як у вас - задовгі.

  Вперше чую про Кідрука.

  Дякую за зауваження про абзаци.

 5. В цілому, добре.

  Є деякі ляпи в тексті.

  спілкуванні із протилежним полом
  Він докоряв собі за ці низькі подумки.

  Є ще, щоб на всі вказати, треба перечитувати.

  Був дуже розчарований фактом відкритої появи відьми. Не цікаво, як на мене, ось так в лоб усе пояснювати. Та й сам факт відьомського прокляття... Не оригінально.

  Втім, ідея такого-собі "дуалістичного" (не певен, що це слово пасує smile) прокляття мені сподобалася.

  А Кідрука почитайте.

  Успіхів у творчості.

 6. Десь на середині читати став через силу :(

 7. так а чому саме Чихуахуа? Я б зрозумів якби відьма має мексиканське коріння, чи щось таке. То вона звідки двісті-триста років тому дізналася про собак які проживають на іншому континенті? Ну і на полігон напевно ходять не для того, щоб знати, як не робити боляче. Непокоять також нестабільні працівники, що значить нестабільні? тобто э стабільні?

  Враження таке - все таки десь треба допрацювати. Появe відьми зробити більш обгрунотованою, можливо підкинути читачам якійсь ключики, які розгадують ГГ. Щоб ми разом із ними відкрили якусь таємницю, це проклаття чи щось таке.

 8. На мою думку, герої твору вийшли неправдоподібними. Враження від прочитаного, схожі на ті, що виникають після перегляду дешево-халтурного кіно, де гра акторів паскудна своєю позірністю, а сюжет примітивністю. Втім, виникле враження - це не остаточний критерій і я би не став повністю отожнювати твір з продукцією сумнівної якості. Багато разів натрапляв на досить позитивні моменти. По-перше, неабияк сподобалися цікаві та влучні формулювання:

  "У його вухах, немов велика і сильна риба у сітях, застрягла і борсалась фраза "не повернусь". І ця фраза довгим хвостом боляче била по черепові, заважаючи тверезо мислити"

  "Але зараз удача його зовсім покинула, переїхала і не лишила адреси."

  Самотність була його таємною дружиною, про яку він думав на роботі і до якої повертався увечері.

  І вина від скоєного, немов вічний супутник, буде постійно кружляти біля тебе і надсилати отруєні сигнали, які будуть плюндрувати навіть найчистіші моменти твого життя.

  Також досить принадно було слідувати за роздумами Олега про колишні пригоди та за рефлексіями Романа щодо самотності. Усе то місцями надавало твору доречної та необхідної глибини, втім, лише частково. Саме цієї глибини і не вистачило дійовим особам. Незважаючи на те, що Олег та Роман не були юнаками, у творі вони все-одно продовжували поводитися по-дитячому. Навіть, проблема, що постала перед ними (коли дівчата не звертали уваги)є якимось підлітковим траблом. Можливо, автор не вірно озвучив їхні внутрішні переживання: так, скорше Олег не ревнував Романа, а просто заздрив йому. Принаймні, на мою думку, це значно достовірніше. Я також не зрозумів, чому відьма сильно розгнівалася? Ну, так, зазначено, що її використали, але, Роман не був подарунком - соціопат, яких грузив усіх навколо. Також надто штучним видався фрагмент телефонної розмови Олега з Поліною.

Вернуться на страницу