Вернуться на страницу

Comments: 18

 1. Склалося враження, що автор надто захопився творенням світу й забув про сюжет Уах прагне вирватися за Крижану межу. Для чого?

  Він відчував, що за Крижаною Межею на нього чекає у стократ більше радості, ніж під час найпотужнішого Припливу.

  Невже просто для того,щоб відчути радість. Чи дізнатися більше про Єретиків? Що рухає героєм? Для чого він докладає стільки зусиль?

 2. Еніґма

 3. Канкрєтная еніґма.

 4. Читаю... світ описано цікаво. У мене враження, що це Європа.

  ростучого
  русизм

  Вгадав.

  отже - питання наукові - істота з води, опинившись у вакуумі (а точніше у ДУЖЕ розрідженій атмосфері чистого кисню) вижити не може.

  питання соціологічні.

  Слово "єретики" тут не надто підходить, єресь це відхилення від загальноприйнятого вчення, а тут радше порушення закону, назвати б їх якось "утікачами", тощо.

  Сюжетне. - про що оповідання? одним реченням.

  Погані жреці забороняли людям племені покидати селище, але хоробрий Ух утік і побачив, що там теж є світ? Скучно.

  Отже, світ намальований нормально, атмосферно. А сюжету, інтриги - немає взагалі. Тобто в рамках даного світу можна було написати щось ... не таке примітивне. Кількість знаків дозволяє.

  Далі. Герої.

  мотивація ГГ ще більш-менш... є. Тобто цікавість сама по собі може бути цілком достатньою для розширення рамок світу, але, чорт візьми, опишіть це! Нормально, зі стражданнями, муками вибору, сумнівами.

  подружка ГГ - картонна. Функція - її мета відтіняти ГГ. а індивідуальності надати? Знову ж - нехай вона вагається, переживає...

  І проблеми - краще придумати такі, яких на землі не виникне. Втім, останнє - справа смаку.

  Успіхів.

 5. "Ростучого" - автентичний українізм. Атвічаю.

 6. Тиць-тудиць! Апять заперечення ачєвіднаго. Скокі ж можна?

 7. Сподобалося. Трохи переобтяжений опис світу, можна б суттєво скоротити, це додало б творові динаміки. Але й так досить нетривіально для сучасної агностичної укрфантастики grin. Я спочатку на дельфінів грішив, а вийшло ще цікавіше. Мотивація героїв цілком зрозуміла, як і те, що багато читачів її не зрозуміють, бо енігма зараз - не рушій, а радше вираження діагнозу smile. Будемо сподіватися, що це явище тимчасове. Удачі!

  кінечною метою – кінцевою

  Святі.Коли жкартини – розділити

  Уая – Уах, мабуть

  Уахі – розділити

  Квайнещодавно – ну й імено! Розділити

  Уітабула, потокупід – аналогічно

  вищою за швидкість – від швидкості

 8. Канкрєтний дємон завівся у компі.

 9. Кстаті, прєдидущім таваріщам апісанія замало було.

 10. 2013-02-02 в 11:33:26 | Дврг квдл

  Отже дане оповідання супер і заслуговує на перемогу. Автор молодець!

  Подумав і вирішив написати схвальні відгуки до всіх оповідок, без виключень... а то повторюється старорежимне минулоконкурсне ярликування і зомбування. Це - супер і заслуговує фіналу, а це - не дуже.

 11. Уая і не зчувся
  Він же Уахом був.

  Не зрозуміло, що в першій третині тексту коїться із розділовими знаками і пробілами. Але то таке. Далі пішло краще.

  Світ гарний, атмосферний. Добряче поламав собі голову над тим, що ж герої за створіння такі. Кого тільки уява не малювала, а тут такеsmile

  Не зовсім зрозуміла мотивація Уіти. Якщо з Уахом все ясно, то з нею - не дуже. Чи то вона розділяє прагнення Уаха, чи то кохає його (якщо звісно для цих істот можна використати саме поняття "кохання").

  В тексті забагато великих літер: Ну, нехай Прошарок, нехай божества, але Візерунки навіщо?

  Ну, і варто було б трохи розбавити текст діалогами. Бо суцільний масив дещо важкувато сприймати. Приміром, там де Уах згадує свої розмови з Кваєм, можна було б подати діалогом. Воно б і текст розбавило і додало б "живості" тексту.

  Успіхів.

 12. А єжелі вони не гаворящії?

 13. Женщини вашшє народ імпульсивний. Я ними не керую в житті, хочітє аби в тексті покерував?

 14. Аж до останнього абзацу в мене було стійке враження, що це Джонатан Лівінгстон у риб'ячому варіанті. Добре це чи погано, не знаю.

  Ніби непоганий твір. А от мова автора в коментарях вщент знищує будь-яке бажання голосувати за його оповідання. :(

 15. А при чому здєся мова коментаріїв? Га, таваріщі?

 16. Канєшно Чайка пташка хароша, але ж вона там замідлялась, а мій прискарюєца. Ага.

 17. А при чому здєся мова коментаріїв? Га, таваріщі?

  Нагадує одного малоприємного чоловічика, який професійно тролить на різних творчих ресурсах і полюбляє писати отакою самою мовою. :(

 18. Нє, єто не він. А такая мова у нас скора здєлаєтца гасударствєнною (перєходная стадія до фені, не сочтітє за матюк і посилон, гаспада блюстітілі).

  А якщо серйозно, то тролити можна і чистою українською чи високим штилем російської (котрий - штиль - є лише відгомоном давньої української, так ганебно зневаженої і потоптаної склеротичними нащадками, які живуть собі у залізобетонних інсулах та й не горюють особливо з цього не вельми веселого приводу).

  Амінь.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)