Вернуться на страницу

Comments: 3

 1. 2018-03-26 в 11:31:52 | Сновида

  Вітаю, авторе!

  Отже, маємо нетривіальне вирішення теми. Симбіоз двох світів, який привів до певного локального апокаліпсису - якщо я, звісно, все правильно зрозуміла. А то навіть для мене текст видався дещо сумбурним, хоч і вправно написаним. Фрагментоване на клаптики, постійна зміна фокалу, безліч героїв, за якими не вслідкуєш - можливо, воно й виправдовує себе в якості подачі, але читати його не надто легко. Але зачіпає, хочеться перечитувати-крутити, як новенький калейдоскоп - це плюс. Тому в топ, швидше за все, братиму.

  Удачі на конкурсі.

 2. 2018-03-26 в 18:50:45 | Фантом

  Вітаю, авторе!

  Зрозуміло одне, що мало що зрозуміло. Як на мене стиль викладення матеріалу обраний трохи невдало. Видно ідею, видно світи. Але я якось загубився в подіях і персонажах - особливо в останніх. Особливо у передостанньому розділі - вони з'являються і все. Жодного сюжетного навантаження вони не несуть.

  Звісно, усе зазначене - НМСД, можете не звертати уваги wink

  Успіхів та наснаги!

 3. Особливо у передостанньому розділі - вони з'являються і все. Жодного сюжетного навантаження вони не несуть.

  Гей, ну ви чого... Я майже на пальцях пояснив... Тут тобі різні "клікухи": - "Медведики", "Рибки" - власники яких буквально можуть з'їсти один одного, тому що навколишня обстановка того вимагає - людьми вони вже не являються. А є якийсь Дмитро Іванович Петренко - ким би він не був, у нього немає "поганяла" - він той, хто він є - він не зламався, залишився людиною.

  Надіюсь ви зрозуміли. Дякую...

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)