Вернуться на страницу

Comments: 28

 1. 2012-03-02 в 13:07:02 | авторка

  Вітаю, Але!

  За мачо дякую, мені муляло щось в тому реченні, а Ви вловили і маєте рацію.

  За що Ви так не любите постмодернізм? smile

  З переказом Ви не влучили, бо міфічні боги в дещо інших взаєминах перебувають, ніж в тексті. В оповіданні є сучасна українська сім'я, відповідно і свекруха щось інше робить, ніж грецька Гера, і тутешній Гефест п'є не нектар, а алкоголь, і поводиться, як роботяга, а не бог, і випадкова коханка - жертва власного амплуа

  попихачки для чоловіка, а не жінка з гідністю. Не все - екшен, екшен - теж ще не все. Дякую за Вашу думку, та важко сказати: постмодернізм - то обов'яково лайно. А ще важче погодитися, що це несамостійне оповідання.

 2. Вау. Мене - та й звинуватити у ненависті до постмодернізму, дотепно smile

  Я вам відкрию секрет - усе, що зараз пишеться, якоюсь мірою щось та й наслідує. Кожен твір містить у собі елементи, почерпнуті автором з інших книжок. Просто постмодерністи не бояться говорити про це відкрито, не ховаючи запозичені частини, а викидаючи їх на передній план. Це так. Але!

  Наслідування не є самоціллю. Давайте розберемо відмінності, наведені вами - це ж суцільні деталі. Хто що п'є, хто як поводиться. І якщо Гефест - не бог, то навіщо ви мені збрехали про протилежне під зірочками? Якщо ставилася за мету проекція давньогрецького зачину на сучасну українську сім'ю, то для чого примітки? Та й назвати коваля сучасністю я б напевне не ризикнув - зараз все ж фрезерувальники більш рулять і токарі.

  Погоджуватися чи ні - виключно ваша справа. Я не претендую ні на істину у вищій інстанції ні навіть на об'єктивність. Я просто ділюся своїми враженнями від твору, а мені він видався схожим до переказу, особливо враховуючи кінцівку.

  Щодо самостійності твору - давайте так. Можете кількома словами переказати, що ж відбулося у творі і чим все закінчилося? Без алюзій, без посилань, без імен героїв, чистий сюжет. У мене це вийшло б отак: "Коваль, що потерпає від зрадливої дружини, змайстрував собі металеву рабиню". Вистачає для самостійного оповідання?

 3. 2012-03-03 в 08:38:44 | авторка

  Чому два різних типи жінок (одна - гарна, незалежна, інша - гарна, всі її інтереси зосереджуються на обранцеві) стають дружиною і коханкою-рабинею для одного далекого від ідеалу чоловіка.

  Вистачає для самостійного оповідання, Але?

  А про зірочки та примітки почитайте, будь ласка, 18 і 19 коментарі. wink

 4. І де ж ваша відповідь на питання "чому?".

 5. 2012-03-05 в 08:19:03 | авторка

  В оповіданні, Але.

 6. Гарна мова - наразі, все, що маю сказати. Образи впізнавані, думаю, авторка вибрала не той спосіб для збільшення обсягів оповідки wink І взагалі, на мою суб'єктивну думку, сюжет тільки виграв би, якби наприкінці не з'явилися імена. Тоді б можна було б казати про проекцію старої як світ історії на відносини у сучасній українській сім'ї зі своїми герами і афродітами. А так... ну, не знаю... oh oh

 7. 2012-03-11 в 11:06:07 | авторка

  Вітаю, Сновидо!

  Після конкурсу приберу пояснення після тексту і трошки почищу від того, що помітив один із коментаторів winkДякую, що підказуєте.

  Але імена не зайві, постмодернізм передбачає переплітання смислів, давнього та сучасного.

 8. 2012-03-19 в 14:05:32 | авторка

  Такий приємний сюрприз! Дякую за чудову ілюстрацію Василеві Пригодюку! kiss

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)