Вернуться на страницу

Comments: 6

 1. Цікаво, які речовини мали бути у дощовій воді, щоб після зливи виросло таке? grin

  Оповідання напрочуд вдале, хоча побудоване за досить класичною схемою. Навіть пес, який першим потрапляє до пастки, вже десь був... Але деяку неоригінальність схеми розвитку подій з лихвою компенсує майстерне викладення, мова, що легко сприймається, відсутність (принаймні, на перший погляд) граматичних і стилістичних помилок.

  Загалом, хороший і сильний текст.

  Успіхів автору!

 2. 2015-09-28 в 00:59:39 | Андрій

  Гарно. Просто, але гарно. А хід з рослиною взагалі чудово.

  Єдине, що було важко збагнути вік "сина". Але добренький такий легкий хорор.

 3. Нарешті оповідання, за яке не шкода віддати свій голос. Втім нема чого наперед загадувати – три чверті оповідань ще попереду )

  «Але давня традиція риболовлі в перший осінній і весняний дні все ж не дає перетворитися цьому місцю на забуті непролазні хащі.»

  В риболовлю 1 вересня ще повірю, а от 1 березня даруйте – ні. Знаючи контингент риб, які зазвичай живуть у копанках, а це карась і короп, інше навряд чи виживе в екстремальних умовах, можу твердити – в перший день весни ця риба клювати не буде. Початок її активності припадає на кінець квітня, а трохи клювати вона починає десь зі середини травня. Так, що краще, щоб це було 1 червня. Якраз до цього часу і нерест в цих риб завершується.

  «Більше я його ніколи не бачив.»

  Може краще «Більше я його ніколи не бачив живим.» ? Від собаки рештки якісь залишилися, а людина пропала безслідно? Різниця в масі ж просто величезна! Й часу на травлення потрібно чимало. А тут пройшло часу може до години.

 4. Дякую за увагу до оповідання. Радий, що комусь воно припало до душі.

  Прокол з риболовлею — неочікуваний ляпrolleyes Мушу зізнатись, що я зовсім не рибалкаred face Отримав корисну інформацію. Надалі буду уважніше підходити навіть до таких дрібницьgrin

 5. А страшно було... Страшно цікаво, що ж там таке з*явилося.

  Дуже гарно написано, увага не зависає і не розсіюється, читається легко.

  Песика і чоловіка шкода.

  (ну це я така гуманістка).

  Мова гарна, приємна, без конфузів.

  Дякую! Успіху.

 6. 2015-10-02 в 12:14:28 | Тетяна

  Тетяна

  Оповідання сподобалося, та кінцівка розчарувала. Невже потвора так легко здалася? Якщо вона здатна навіяти будь-що... До речі, на якій відстані діють її чари?

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)