Вернуться на страницу

Comments: 67

 1. Дякую, Всеволод Альтаїрченко. Ви забігаєте наперед. Спочатку герою оповідання треба пережити шок. Людина тільки що закохалася і приголомшена трагедією втрати кохання. Пробує вбити себе. А ви хочете виростити ситуацію за рамки оповідання. Напевно це завдання для роману - те, що ви пишете про боротьбу за права енплантів. Макс Голден після невдалого самогубства може прийти до подібної думки, але тут конкурс оповідань, а не повістей або романів. Тому показаний короткий проміжок часу і кілька героїв. Джульєтта помирає, щоб Макс переоцінив своє життя, піддав сумніву правильність цього суспільства. В цьому головне гуманістичне завдання. Макс Голден вже ніколи не буде жорстоким господарем, бо вперше побачив в рабині людину.

 2. І вкотре мінус один за "виглядати".

  Зобачивши – це баг чи фіча?

  Далі пішли рожеві шма... гм, рожева драглиста маса, крізь яку я не пробився, вибачте.

 3. Дякую, John Smith. Не вгодив. Значиться, не бачити оповіданню публікації в УФО? confused Тоді запропоную інше wink

 4. Та ні, чому ж. Чим добрі демократичні конкурси, то це можливістю проскочити повз необ'єктивний погляд редактора, а він теж може помилятися. Якщо в трійцю потрапите - то будь ласка.

  Інше теж можна, але не всі одразу. Бо колись два редактори поставили в друк два оповідання одного автора. Ледь перехопив в останній момент. smile

 5. В трійцю хотілося б. Та кожний погляд необ'єктивний. А в мому випадку... Та напевно ваш смак ближче до наукової фантастики, кіберпанку, словом - жорсткішої фантастики. Тому сприйняли моє оповідання, як рожеві шмарклі. Та я не в претензії, хіба що категоричність вбиває. Та кожному щось своє ближче.

 6. Нема в моєму відгуці категоричності ані на копійку. Це я не пробився, а оповідання цілком може бути хорошим. Давайте зачекаємо результатів, й не переймайтеся, навіть якщо не виграєте. І не кидайте писати.

 7. Дякую, не буду перейматися і не кину писати.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)