Вернуться на страницу

Comments: 9

 1. ...автор здивував.

  Проблема сміття вийшла у Галактичний обшар.

  Тисячі смітників, сотні полігонів сміття в Україні,

  отруєні цілі області Китаю...

  Якщо автор має рацію - то краще б вигадати

  Універсальних Чистильників Всесвіту, який викине несанціонованих термітів із

  їх загиджених планет)))))))

 2. 2015-09-06 в 17:00:41 | Зіркохід

  Порада: не будуйте таких панельних абзаців, крізь них дуже важко продиратись, 2-3 речень цілком достатньо, щоб утримувати увагу читача.

  Заувага: ляп на ляпі ляпом поганяє (напр. "одягнувши поверх універсального скафандру шолом та рукавички"). Беретеся за НФ чи щось НФ-подібне - ретельно вчіть матчастину, в іншому разі лишається фентезі. Але навіть там годі натягнути обладунок однією рукою smile.

 3. 2015-09-06 в 23:29:09 | Сторонній.

  Мило звісно, але написано страшно. Посеред таких абзаців хочеться зробити привал і відпочити - це ж неможливо читати. Крім того, текст подається не дуже рівномірно.

  Але головна думка мила.

 4. ...соціальна реклама: Візьми в дім прибульця і він буде тобі вірним другом до кінця житті! У кожного знайдеться миска і куточок!..

  В усякому випадку, основна ідея тексту сприймається саме так. Замість прибульця в рекламу можна вставити собаку, дитину тощо. Проблема тільки в тому, що ця ідея розжована і запхнута в горло читачеві, як оті біологічні речовини: хош — не хош, а трубку в рота вставлять.

  Про матчастину. Навіть якщо ціла галактика Чумацький Шлях (хоча автор наголошує, що в катастрофі винна саме Земля) буде викидати сміття у відкритий космос, із космосом нічого не станеться. Розміри неспівставні. Цілі галактики періодично знищуються, залишаючи по собі уламки, та навіть це не особливо впливає на космос в цілому.

  Багато є ляпсусів і граматичних, і стилістичних, перераховувати довго.

  Творчого розвитку автору!

 5. 2015-09-27 в 21:56:37 | Андрій

  Кількість ляпів та не стиковок у тексті як галактик у небі. Причому навіть сама головна проблема виглядає кумедно на тлі життя Всесвіту. Прямо зараз, коли ви читаєте мій коментар, ціла галактика розбивається розбивається о нашу. Мільйони планет та зірок вибухають... і що? Та нічого. Бо вибухаючи вони створюють будівельний матеріал для нових зірок та планет.

 6. Як для першої спроби письма, то непогано, але таких помилок, що їх коментування займе тексту більше, ніж саме оповідання.

 7. твір цікавий своєю парадоксальністю та картиною світу, всі ці вибухи планет,і безпосередність ГГ створюють дивне враження від твору, якийсь потік суцільного креативу. Думаю, вийшов би чудовий твір для дітей, якби дещо підправити

  Успіхів на конкурсі

 8. Мімімішненьке оповіданнячко.

  Післясмак від ідеї приємний.

  Головна героїня дуже незвична, наївна і мила.

  Проблематика може і нереальна, але все ж актуальна. Людина смітить скрізь де тільки може.

  Ідея взяти інопланетянчиків додому кумедна, але приймається з огляду на весь сюжет.

  Погоджуюсь із Марком, для дитячої аудиторії саме те.

  Успіху!

 9. 2015-10-02 в 12:09:00 | Тетяна

  Тетяна

  Дитяче оповідання, навіяне сучасними подіями у світі. Автор - школяр?

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)