Вернуться на страницу

Comments: 11

 1. Автор порадував! Браво! LOL

  Дякую. Успіху на конкурсі і натхнення у творчості!grin

 2. Браво!)))

  Твір прекрасний!))) Прочитав на одному подиху)))

  Успіху і натхнення! :D

 3. Дуже професійно написано. Признавайтесь, авторе, скільки вже книжок видали?wink

  Хоч би кому яку пропустили, а то немає за що посварити! LOL

  Успіху! І дякую!

 4. 2019-05-16 в 14:28:03 | Сторонній

  Класно. Не концентруючись на важливих темах, автор при цьому примудряється зачепити їх, та ще й доволі багато. А епілог - взагалі шикарний. Вийшло класно і актуально smile

  Успіхів!

 5. Хохманці, кажете? Вища раса, здатна розділити усіх інших енергетичними бар'єрами і раптом дрібні шахраї. Ок, можу повірити.

  Підсовувати весь час одного Богданчика... Кожен, хто хоча б чув слова "теорія ймовірності", включаючи полководців із зорельотами, мав би тих хохманців уже на другому випадку запідозрити - але ок, нехай буде.

  Ідея сама по собі непогана. І мала б закінчитися рудниками.

  Аж раптом Богданчик вирішує стати Беньою. Га? Як пов'язано? Те, що обрали тут одного "по приколу" - зрозуміло. Хоч і не взяли першого ліпшого як у оповіданні, взяли потрібного. Але який стосунок до хохманців? Може тоді варто було цю лінію розаписати? Чи епілог тому, що головний мотив усюди однаковий?

  Ну й найбільш неправдоподібний момент - як начитаний хлопчик, розумний хлопчик раптом стає олігархом. Ми тут за фантаститику, але не настільки вже))

 6. 2019-05-16 в 18:27:11 | Грішник

  No comments. Бо на всі зауваги автор зможе відповісти, що оповідання було написане заради хохми cool grin

 7. 2019-05-16 в 19:49:55 | карась

  Автор грає просто в лоба. Тут тобі й телевізорна креатура олігарха, і "навіщо нам армія, коли є захист зовні, ой, а це був не захист", і корупція, і компенсація за дитячу образу з цим футболом, ой, все. Самі собою всі ці теми злободенні, але не можу сказати, щоб мені аж так сподобалося. Можливо, у мене щось особисте до такої форми подачі, оцього всього гротеску із руками-ганчірками й завуальованими матюками. Чось не заходить: суто на мій смак, із гротеском перебір. Занурення в сатиричну фантастику, але не сучасну, а... ну, поважнішого віку, скажімо так. Якесь таке анахронічне художнє рішення.

  Ну, і до логіки питання приблизно такі, як в одного з попередніх коментаторів: вуухти трохи дурнуваті чи не чули про теорію ймовірності?.. Якщо хохманці такі круті, що можуть отак керувати всіма в галактиці, що їм заважало знімати з цього діла тлусті вершки - чи отакі вони ідейні трикстери? По приколу все, заради хохми?.. І куди раніше дивилися ті, що крутіші од хохманців?..

  Словом, подекуди було прикольно, так, але загалом лишило двоїсте враження: ніби актуально за змістом, але якось не стріляє за формою.

 8. Навіть тут адепти 25% ведуть свою тупу пропаганду. Памфлетик.

 9. авторе, а ви жорстокий! я ледве перелаштував себе на комедію, а ви тут такий поворот… та й суддями… а потім ще гірший — алюзія на нашу дійсність. щоразу мов батогом. найдивніше те, що я від самого початку думав, що буде алюзія, а ви мою пильність таки приспали. майстерно зроблено. всі дрібні недоліки блякнуть і вислизають із пам'яті. якби це було написано англійською мовою, то кинув би посилання Раяну Джонсону в Twitter — най вчиться як грати на очікуваннях.

  але щодо хохми — заперечую. у нас ніякої хохми не було. у нас все чітко прораховано.

 10. Цея, що, правда ріже очі? smirk а це ще така правда, полегшений варіант. справжня правда набагто страшніша. і на неї теж є «памфлетик» з цього конкурсу. vampire

 11. Мій золотий фаворит. Але я б якось в одному з актів футбол на хокей, до прикладу, змінив би. в усьому іншому гврно перегукується з тим, що на злобу дня

Вернуться на страницу