Вернуться на страницу

Comments: 20

 1. вершниці у шароварах, але з оноженими бюстами
  shock big surprise - Авторе, я Вас боюся cheese - як то ж Ви додумались, до жінок з ніжками на бюсті? grin

  Хоча я підозрюю, що то просто так через переклад zipper smile

 2. По моєму мене тролять... редиски!

  ельфи на летючих кораблях...

  офіційно заявляю - це не моє.

  поржав.

 3. і не моєgrin

 4. Якщо в трьох словах - дідо бабі вуйкоsmile. Могло б зійти за стьоб, якби на творі великими церковнослов'янськими літерами Автор ретельно не надряпав "Стёбъ". Такі речі, як на мене, робляться тонше, елегантніше, чи що. І з розрахунком не на купку бовдурів, а на більш просвічену аудиторію. До того ж треба мати хоча б елементарне уявлення про предмет написання, в даному випадку - про історію. Коли читаєш про трипільські ієрогліфи, генерала Муравйова та епохальне значення битви під Крутами, кортить не сміятися. До того ж узяти за предмет гиготіння вельми трагічну сторінку історії... ну що ж, залишається ще огуморити голодомор...

  Мабуть, із почуттям гумору в мене щось скоїлося. Не сподобалося, даруйте.

 5. Погоджуюсь із попереднім коментарем. СТЬОБ... Не моє чтиво.

 6. 2012-09-20 в 17:30:08 | Аффтар

  Дякую, Зіркоходе!

  Якщо говорити серйозно, то історія як України, так і світу скрізь полита кров'ю: різанина на різанині. І з цього ... гм... матеріалу патріоти різних країн ліплять гарненькі національні міфи. Це все страшно і сумно.

  І що за таких умов робити? Або плакати, або вдаватися до чорного гумору.

 7. 2012-09-20 в 17:41:31 | Альтаїрченко

  Складається враження, що автор (чи Аффтар?) зовсім не знає історію :(

  1) Захар Беркут жив у ХІІІ столітті, а не 5 тисяч років тому.

  2) Прототип Івасика Телесика жив за козацької доби, а не за «трипільської» (див. Історичний аналіз української казки. Київ: Наукова Думка, 1984)

  3) Трипільська культура не вживала ієрогліфів.

  4) Вибачте, але Ваш опис повсякденного життя «трипільців» протиречить геть усім археологічним даним. Раджу, для початку, ознайомитися зі спеціалізованими монографіями НАН України (там багато матеріалів).

  Взагалі, якщо вже взялися за історичну прозу, треба спочатку ознайомитися із джерелами. Бо у Вас там, вибачте, стільки фактичних помилок, що смішно читати :(

 8. пробачте за мій французський, от чого-чого а історичної достовірності тут вкрай бракує! От її відсутність повністю псує текст.

  бу-га-га.

 9. якщо вже взялися за історичну прозу, треба спочатку ознайомитися із джерелами. Бо у Вас там, вибачте, стільки фактичних помилок, що смішно читати :(

  гм... чи то у милих міфічних істот відбувся демографічний бум, чи в мене інших версій нема...

  але цікаво, що вони значно потоншали

 10. Розважились, Авторе, добре. Все перевернули з ніг на голову, ще й полили якимось несмаковитим соусом. Даруйте, коли скажу, що ваше оповідання - цілковита маячня, та ви й самі це добре знаєте, правда ж? Явна насмішка над темою з використанням тих же слів і образів, що присутні у поясненні до теми, яскраве свідчення тому. А між тим, наші міфи гідні того, щоб ними захоплюватись, а не осміювати.Знаменитим грецьким олімпам до них ще рости й рости... І чого вас потягло на таку провокацію, пустуне ви наш, от що мені не зрозуміло, адже був вибір - хочеш пиши, хочеш ні?..

 11. Ловчине птахів, ну що ж Ви?.. Невже і гуморити не можна? smile

  оповідання - цілковита маячня
  - це ж, так сказать, гумор, а не науковий трактат з міфології, а Ви про осквернення теми говорите

 12. 2012-09-21 в 22:00:11 | скайуокер

  Даруйте, Аффтаре, але вже після

  Голі, вони лежали на пічці і дивилися у стелю.
  , я зрозумів, що це також не моє...Хоча дочитав.

 13. Ловчиня птахів, не ображайтеся!

  Так, міфи гідні того, щоб ними захоплюватись. Бачите, щонайменш 12 авторів щиро оспівують міфопоетику, тобто усе гаразд. А я просто іронізую - не з самих міфів, а з міфів про міфи.

 14. Авторе, то не образа була, а обурення. Не зважайте, коли неприємно. Добре, коли людина має гумор. Мені ж певні епізоди у творі видалось не сміхом, а насмішкою, тож так і відреагувала.

  А посміятись я люблю grin

  Щасти!

 15. Зубоскальство це форменне, а не іронія, от що я вам скажу, люди добрі. Не треба лізти в голови до психічно хворих, бо можна ж і заразитися. Зрештою, така форма іронії засвідчує хіба що юний вік автора. Я теж не вірю, що Україна - батьківщина слонів, але у всьому ж міра має бути.

 16. Добре, пані та панове, переконали! Мабуть, я переборщив із жартами: в результаті, солі у тарілці більше, ніж супу.

  Що робити? Прибирати оповідання з конкурсу не буду, бо це той ще клопіт. А там - хай вирішує голосування.

 17. Ух ти, навіть спецефекти є grin

  Посеред полей стояла гора із написом "Говерла".

  А взагалі... смішно, та так, що аж сумно. "Смехопанорама" випуск 1-й...

  Шкода втраченого на оповідання часу

 18. Маячня.

  Було б смішно, якби не насмикано звідусіль.

 19. Початок цікавий, аж захотілося дізнатися що буде далі. Але надії, на жаль, не виправдалися. Спочатку якась мутна булава, а потім починається "трипільський" еротичний треш. Оножені сідниці і бюсти, до речі, це як?

  Треш поволі переходить у примітивний стьоб з замахом на постмодернізм. Кволим таким замахом, варто сказати. Все добре в міру і висміювання ура-патріотизму вийшло трохи жалюгідним. Якщо ставилося за мету викликати скандал, треба було зачепити якісь болючіші теми, наприклад українську мову. А так - нізачьот.

 20. Класно б вийшло, якби не так прямолінійно. Але весело. Сам хотів написати стьоб на тему, але вирішив, що це вже нікого не пройме. Часи стьобу минули, я думаю. В країні застій, треба писати чорнуху. Від сучасної реальності нудить, Ульяненко це бачив чітко, земля йому пухом. Нема чого тішитися, як казав колись Скрябін (пізніше він казав зовсім інше, але його Пающіє Труси кажуть саме те, що актуально). "Битву екстрасенсів" на мило!

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)